• Nové
RT-TCZ Palivovej Dvere, Plynové Nádrže Spp Kryt Príslušenstvo pre 2007-2017 Jeep Wrangler JK & Neobmedzený Šport Rubicon Sahara (US Flag)

RT-TCZ Palivovej Dvere, Plynové Nádrže Spp Kryt Príslušenstvo pre 2007-2017 Jeep Wrangler JK & Neobmedzený Šport Rubicon

Hodnotenie produktu:
€ 9.80

Suma
Skladom

☛ Jednoduchá inštalácia, Žiadne vŕtanie požadované, Non-Zamykanie, hladké dvere, prevádzka, a anti-korózne dokončiť. ☛ Non-Zamykanie typ pre vaše plynu nádrž spp. ☛ Hladké Dvere Prevádzky, Spĺňa Všetky Chrysler Korózii Normy.Čierny Termoplastický s UV Liečiť Odolné a Trvácne. ☛ Vlastné Navrhnuté Dať Vášmu Vozidlu Športový Vzhľad. ☛ Obutie : 2007-2017 Jeep Wrangler JK Rubicon Sahara t potrebné vŕtanie.Základňa je vyrobená z vysoko kvalitného čierna farba, ABS plast a nikdy hrdzu, koróziu alebo kôra, tiež môže dať stabilitu a pevnosť pri montáži.Kryt je vyrobený z ťažkých hliníka, ktorý je vysoko odolný.Odolné voči benzínu a iných nebezpečných chemických látok.Nosenie na roky 2007 - 2017 Jeep Wrangler JK 2-Dvere/4-Dvere.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.