• Nové
JeCar Plynová Nádrž, Kryt z Hliníkovej Zliatiny Palivovej Dverí Kryt pre Jeep Wrangler 2018-2021 JL & Neobmedzený, US Flag

JeCar Plynová Nádrž, Kryt z Hliníkovej Zliatiny Palivovej Dverí Kryt pre Jeep Wrangler 2018-2021 JL & Neobmedzený,

Hodnotenie produktu:
€ 10.50

Suma
Skladom

Vhodné pre 2018 2019 2020 2021 Jeep Wrangler JL Šport Rubicon Sahara & Neobmedzený.Hliníkový kryt & ABS konštrukcia základne, že pomoc, stabilitu a pevnosť pri montáži, vysoko kvalitné čierna výkon kabát zabezpečiť, odoláva korózii a proti korózii.Jednoduchá inštalácia, žiadne vŕtanie požadované, non-Zamykanie, prst zárez otvorenie.Dáva svoje JL / JLU iný pohľad pridaním Americkej vlajky štýl plyn nádrž spp.Je Car poskytuje 100% spokojní po-predajný servis.Nič stratiť, kúpiť teraz pridať štýlový plynu spp pre vaše zariadenie. 1 x JL plynová nádrž, kryt. 1 x Tesnenie. 1 x návod na Inštaláciu.Je Car Paliva Dverí Kryt je zhotovený pomocou hliníkovej zliatiny pre kryt a Akrylonitril Butadién Styrén (ABS), plastové základne.Obaja sú odolné a ľahké, čo znamená, môžete získať trvalé okrem JL.Chrániť vaše plynové nádrže, z kameňov a iných off-road prvky.Matte-Black Prach Potiahnutý Povrch.Tento plyn spp kryt je hotové v textúrou čierny povlak.Vyzerá to pozoruhodné a dodáva štýl rozmery JL.Táto Non-Zamykanie Paliva Dverí je ideálny exterior styling upgrade na pokrytie exponovaných plynu spp.To je hotové v textúrou čierny povlak s Americkou vlajkou na obrázku v strede, ktorý vyzerá pozoruhodné a dodáva štýl rozmery vášho JL.Viac JL Plynu Spp Krytie : .

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.