• Nové
HOMCOM Kuchyňa Sideboard Poschodí Skrinka s Masívneho Dreva Top, Nastaviteľné Police, Zásuvky pre Jedáleň, Obývacia Izba, Chodba, Biela

HOMCOM Kuchyňa Sideboard Poschodí Skrinka s Masívneho Dreva Top, Nastaviteľné Police, Zásuvky pre Jedáleň, Obývacia

Hodnotenie produktu:
€ 50.40

Suma
Skladom

KUCHYNSKÉ SKRINKY POSTAVENÝ S POKOJOM V DUŠI : Vyrobené z MDF a Rubberwood, kuchyni sideboard bol navrhnutý tak, aby bolo pevné.NASTAVITEĽNÉ POLICE : polica tejto kuchynskej linky je nastaviteľná, rôzne otvory, takže si môžete zmeniť polohu.K dispozícii je aj možnosť odstrániť nastaviteľné kuchynská skrinka, polica, podľa vaše storage potreby.VEĽKÝ PRIESTOR : Táto skrinka na odkladanie vecí využíva dve veľké zásuvky, ktoré ponúkajú ideálny úložný priestor pre kuchynské alebo ostatné predmety.Dvoje dvere je možné úplne otvoriť poskytovať lepšie skladovanie.MULTIFUNKČNÉ : Kombinácia elegancie a funkčnosti, kuchynskej linky, môžete sa zmestili rôzne dekorácie štýly.To sa hodí nielen v kuchyni, ale aj obývacej izby, kúpeľne, alebo vstup.INFORMÁCIE o PRODUKTE : krycí Rozmer : 26.75" W x 15.75" D x 33.5" H. Zásuvky Rozmery (Vnútri) : 10" W x 11.5" D x 3.25" H. Skriňa Police Veľkosť : 24.75" W x 15" D x 23,5" H. Vyrobené z ľahko čistí, rubberwood a MDF, to HOMCOM kuchyňa sideboard je ideálny pre akýkoľvek priestor na varenie, alebo kdekoľvek inde!Dve veľké zásuvky a jednu skrinku priestor s nastaviteľné police na tejto kuchynskej linky vám môže poskytnúť dostatok úložného možnosti.Leštené povrchy a tabuľka rohy tohto kabinetu skladovanie, sú veľmi bezpečné a priateľské deťom, takže nie je viac náhodným rany a modriny od spustenia do rohov.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.