• Nové
Extra Malé Silikónové Stoličky Nohu Podlahy Chrániče s Cítil Fit 0.5to1 Stoličke Nohu Čiapky Nábytok Stolové Nohy Kryty pre Drevené Podlahy sa Zabránilo Poškriabaniu,Bez Hluku 24 KS

Extra Malé Silikónové Stoličky Nohu Podlahy Chrániče s Cítil Fit 0.5to1 Stoličke Nohu Čiapky Nábytok Stolové Nohy Kryty

Hodnotenie produktu:
€ 6.30

Suma
Skladom

Náš Produkt Predávať Len na Nás,prosím, Rozpoznať Simpracon Známka Balenie.ak Nemajú,bude Falošné a Povýšeneckým Produkty. ★★★★★[Extra Malé Silikónové Stoličky Nohu Poschodí Chrániče] – Odporúčaná Veľkosť : Okolo Nohy Priemer Veľkosť 1/2" – 1"; Square Leg Side Veľkosť 2/5" - 7/10"; druhú Nohu Tvary s Obvode veľkosť 1-3/5" - 2-4/5".Novo navrhnutý tak malej veľkosti silikónové krytky elastická, aby sa zmestili okrúhle, štvorcové alebo nepravidelne tvarované nábytok nohy.Prosím opatrenie pred nákupom ušetriť námahu!Tento Extra Malé Silikónové Podlahy Chrániče sú tenké a ľahké úsek. ★★★★★ [Fit Okrúhle, Štvorcové alebo Nepravidelne Tvarované Nohy Nábytku] - Silikónové stoličky nohu poschodí chrániče pre okrúhle alebo štvorcové stoličky nohy.Tieto stoličky nohu čiapky chrániče môže chrániť nohy nábytku a podlahy pred poškodením.Pretože tieto stoličky nohu čiapky sú veľmi malé, sú jednoduché nosenie a fit tesne. ★★★★★ [Ultra Malé Stoličky Nohu Čiapky Uplatňovanie]podlahy boli uložené!24 Ks Kremíka Nábytok nohu Kryt je 100% vyrobené zo silikónu, odolná, netoxický, bezpečný pre deti a domáce zvieratá, hodí malá veľkosť, nábytkové nohy, kovové bistro stoličky, terasové stoličky,študent stôl nohy nohy,stôl stoličky,kuchyne, stoličky,TV stolík nohy,jedálne, stoličky, atď. ★★★★★ [Redukcia šumu & Jednoduchý presun] — silikónové spp vzťahuje sa cítil na dne, a nie je tam žiadny zvuk, keď sme čistí stoličky alebo iný nábytok.Ak iní sú tiež odpočíva, nebudeme rušiť ich. ★★★★★[100% Spokojnosť]: spokojnosť Zákazníkov je pre nás veľmi dôležité.Ak máte akékoľvek problémy (problémy s kvalitou alebo nesprávne množstvo), alebo nie sú spokojní so produktov, prosím kontaktujte nás a my sa ich vyriešiť v čase.Veľkosť : Extra Malé Uchytenie : 1/2"1" | Farba : Biela Transparentná.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.