• Nové
Stolička Nohu Čiapky s Plstené Podložky Spodnej Furnigear Silikónové Stoličky Nohu Poschodí Chrániče Námestie Drevenú Podlahu Sluchu (1, Čierna-20 Ks)

Stolička Nohu Čiapky s Plstené Podložky Spodnej Furnigear Silikónové Stoličky Nohu Poschodí Chrániče Námestie Drevenú

Hodnotenie produktu:
€ 4.97

Suma
Skladom

❤LÁSKAVO PRIPOMIENKA : PROSÍM OPATRENIA NA SPODNEJ STRANE VÁŠHO STOLIČKY A SKONTROLUJTE VEĽKOSŤ GRAFU, ZVOLIŤ VEĽKOSŤ!Nie pre šikmé stoličky nohu. ❤JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA : Naše stoličky nohu čiapky sú vyrobené z mäkkej a tvrdej silikónové, môže byť úplne prevrátený.Jednoduchá inštalácia, len radi nosia ponožky pre nábytok nohy. ❤TVORIL CÍTIL DIZAJN : stoličky nohu poschodí chrániče prijíma vstrekovacieho procesu začleniť silikónové a plstené podložky.Ktorý umožňuje, môžu sa stať jedného celku.Neobávajte sa pádu alebo oddelenie. ❤ZNÍŽIŤ POŠKRIABANIU A HLUKU : Stoličky nohu chrániče pre drevené podlahy nový upgrade s plstené podložky.Silikónové stoličky chrániče pevne zabaliť stoličky nohy viac odolný voči treniu a bez škrabancov.Znižovanie hluku, dávať svoje rodiny, tiché prostredie. ❤NAJLEPŠEJ KVALITE A za SLUŽBY : staráme sa o váš jedálenský stôl a stoličky a každý poschodí s lepšie materiály a po-predajný servis.Akékoľvek otázky pls neváhajte a kontaktujte pomocou nášho zákazníckeho servisu.Veľkosť : 1 Palec.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.