• Nové
16PCS Námestie Silikónové Stoličky Nohu Poschodí Protector, Stoličky Nohu Kryt, Nábytok Nohu Protector, Mobilný Stôl a Stoličky Nohu Krytu Chránia Podlahu pred Poškriabaním

16PCS Námestie Silikónové Stoličky Nohu Poschodí Protector, Stoličky Nohu Kryt, Nábytok Nohu Protector, Mobilný Stôl

Hodnotenie produktu:
€ 8.05

Suma
Skladom

【STOLIČKY NOHU neviem, akú veľkosť vybrať si môžete merať a zaznamenávať vaše stoličky veľkosť nohy, povedzte nám, a my vám to najlepšie odporúčanie).Upozornenie : . 1. Ak nemáte presunúť nábytok, môžete sa obrátiť krytov naruby, a použitie vo vnútri s non-slip častíc, ako aj mimo dotknúť podlahy (cítil spodnej premeniť vo vnútri spodnej časti).Strana s protišmykovým častice sú vyrobené z oxidu kremičitého gélu, poskytuje veľa trenie, aby sa vaša nábytok z listov. 2. Naše cítil spodnej stoličke nohu pokrýva nie sú vhodné pre použitie na koberce.Pretože cítil, je v kontakte s koberec, existuje pomerne veľké trenie sily.Keď sa stolička je presunutý, trecej sily bude silikónový kryt oddelene od stoličky nohy. 3. Pri inštalácii silikónové stoličky krytov nôh, niektoré nohy s ostrými hranami alebo spike-ako projekcie niekedy odrezať silikónu.V tomto prípade, prosím, zábal na nohy stoličky s transparentné pásky prvý, potom dať na stoličku, nohy kryt, aby ste predišli poškodeniu silikónu protector.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.