• Nové
Mcombo Elektrickej Energie Výťahu Kreslo Stoličky, Gauč s Masážou a Tepla pre Starších, 3 Pozície, 2 Bočné Vrecká a Držiaky, USB Porty, Faux Kožené 7040 (Stredná, Čierna)

Mcombo Elektrickej Energie Výťahu Kreslo Stoličky, Gauč s Masážou a Tepla pre Starších, 3 Pozície, 2 Bočné Vrecká a

Hodnotenie produktu:
€ 18.09

Suma
Skladom

Power Lift Pomoc : Counter-vyvážený zdvíhací mechanizmus s TUV certifikovaná pohon tlačí celý stoličky až pomáhajú používateľom postaviť sa ľahko bez pridania stresu na zadnej alebo kolená, hladko upraviť na výťah alebo ležiaceho pozície uprednostňujete stlačením dvoch tlačidiel na diaľkovom ovládači.Full-telo Vibrácie & Bedrových Kúrenie : ide 8 upozorňuje bodov okolo stoličky a 1 bedrových kúrenie bod.Oboch môžete vypnúť v určenom čase 10/20/30 minút. (Kúrenie funkcia funguje s vibrácií samostatne.).Čistenie Ľahko & Odolný Poťah : stoličky ponúka vysoko-kvalitné faux kožené pre jednoduché čistenie, zatiaľ čo stále poskytujú vynikajúce pohodlie a na estetiku.Čistou suchou alebo navlhčenou handričkou, ktorá nepúšťa vlákna (nie je potrebné pre olejov alebo voskov).Nabíjanie pomocou pripojenia USB Portov & Držiaky : predseda má dual USB zásuviek, že udržať vaše zariadenia nabíjanie a dve bočné vrecká na drobné predmety v dosahu, dva držiaky na obidvoch stranách podrúčky najlepšie vyhovuje vašim potrebám. (Poznámky : USB porty LEN pre nízko-energetických zariadení, ako je napríklad i Phone, i Pad.). -DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE - 1. Doručenia : stolička Sa dodáva s 2 boxy a dodávame ich v ten istý deň, ale dopravcu môže ich doručenie na vaše dvere v rôznych dňoch. 2. Jednoduchá montáž nevyžaduje žiadne nástroje potrebné. 3. Max ležiaceho uhol : 140°. 4. Odporúčaná výška : 5'1"-5'9". 5. Ak máte akékoľvek obavy týkajúce sa vášho zdravia, poraďte sa so svojím lekárom pred použitím výrobku. 6. Akékoľvek otázky?Kontaktujte nás teraz, dostanete odpoveď do 12 hodín!.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.