• Nové
Mcombo Elektrickej Energie Výťahu Kreslo Stoličky, Gauč s Masážou a Tepla pre Starších, 3 Pozície, 2 Bočné Vrecká a Držiaky, USB Porty, Textílie 7040 (Stredná, Šedá)

Mcombo Elektrickej Energie Výťahu Kreslo Stoličky, Gauč s Masážou a Tepla pre Starších, 3 Pozície, 2 Bočné Vrecká a

Hodnotenie produktu:
€ 8.33

Suma
Skladom

POWER LIFT POMOC : Counter-vyvážený zdvíhací mechanizmus s TUV certifikovaná motorových tlačí celý stoličke pomáhať senior postaviť sa ľahko bez pridania stresu na zadnej alebo kolená, hladko upraviť na výťah alebo ležiaceho pozície uprednostňujete stlačením dvoch tlačidiel.FULL-TELO VIBRÁCIE & BEDROVÝCH KÚRENIE : ide 8 upozorňuje bodov okolo stoličky a 1 bedrových kúrenie bod, 9 režimov, a 5 intenzity, ktoré sú k dispozícii.Oboch môžete vypnúť v určenom čase 10/20/30 minút. (Kúrenie funkcia funguje s vibrácií samostatne.).POHODLNÉ A ODOLNÉ ČALÚNENIE : S overstuffed čalúnenie a opierky hlavy, chrbta s neočakávaným zmysle podpory, vstavané pramene v oboch zadné sedadlá, pillowtop zbraní, viac pohodlné.Ošetrené handričkou, povrch bol charakterizovaný hodvábne ruku, dobrú pružnosť, niektoré účinok anti-plstenie a anti-obaľovanie.NABÍJANIE pomocou pripojenia USB PORTOV & DRŽIAKY : predseda má dual USB zásuviek, že udržať vaše zariadenia nabíjanie a dve bočné vrecká na drobné predmety v dosahu, dva držiaky na obidvoch stranách podrúčky najlepšie vyhovuje vašim potrebám. (Poznámka : porty USB LEN pre nízko-energetických zariadení, ako je napríklad i Phone, i Pad.).DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE - 1. Doručenia : stolička Sa dodáva s 2 boxy a dodávame ich v ten istý deň, ale dopravcu môže ich doručenie na vaše dvere v rôznych dňoch. 2. Jednoduchá montáž nevyžaduje žiadne nástroje potrebné. 3. Max ležiaceho uhol : 140°. 4. Odporúčaná výška : 5'1"-5'9". 5. Ak máte akékoľvek obavy týkajúce sa vášho zdravia, poraďte sa so svojím lekárom pred použitím výrobku.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.