• Nové
Jasné Mozgu Teaser Nemožné Puzzle -podľa NVP Hádanky - najťažšie Jasné Puzzle Úrovne 10 Budete Pokus. Skvelé pre Hodiny Rodinnú Zábavu, Pevný Mozgu Teaser Puzzle pre Dospelých. Vyrobené v USA!

Jasné Mozgu Teaser Nemožné Puzzle -podľa NVP Hádanky - najťažšie Jasné Puzzle Úrovne 10 Budete Pokus. Skvelé pre Hodiny

Hodnotenie produktu:
€ 15.74

Suma
Skladom

Nie tradičné puzzle!To prakticky nemožné geometrie puzzle vymyká tradičnej logiky puzzle.Výzvou vaše rodiny a priateľov gifting im naše ťažké, laser cut mozgu teaser puzzle.Skvelý darček pre blízkych, teenagerov a dospelých!.Unavený tradičné nudné skladačka puzzle?Dať dohromady jeden z našich najťažšie mozgu teaser puzzle tým, každá jedinečná geometrické kus do rámu.Naše ťažké puzzle je jedným z najlepších pamäti puzzle pre dospelých, vyrobené z vysoko kvalitných akrylových materiálov.V blízkosti 8" x 6" (200 mm x 150 mm) nenechajte sa zmiasť týmto 28 kus akryl puzzle.Bude to jeden z najťažších hádanky, budete niekedy pokus.Desafíe su familia y amigos regalándoles dolu nášho duro rompecabezas cortado con láser. Ḃ Un gran regalo o regalo de Navidad para adolescentes y adultos! Ḃ Verdaderamente osn rompecabezas imposible!.Volanie Puzzlers Všetkých Úrovní!Tu na NVPuzzles sme vytvorili jeden z najťažších jasné puzzle v celom svete!Začiatočníkov aj pokročilých puzzlers už boli pne naše 28 kus puzzle.Čo dostanete pri každej objednávke dostanete : 28 kus nemožné jasné puzzle čierny zamat šnúrkou taška na uloženie puzzle cool box so sladkou dizajn Ako to funguje začať puzzle, jednoducho zostaviť svoj štyri kus rámu, a potom sa pokúsiť zostaviť každý z 28 kusov tak, že každý kúsok sa hodí flush do rámu.Umiestnite kusy na kus papiera alebo rohož, aby bolo jednoduchšie pre dopravu.To vám umožní udržať ho na skladovanie počas vám úplné iné micro úlohy.Toto puzzle nie je hračka, a mala by byť vnímaná ako veľmi vážne, pretože je prakticky nemožné dokončiť a nechá vás myslenie.Vlastnosti Táto geometria puzzle je jednou z najťažších mozgu hlavolamy na trhu.Namiesto toho, aby svoje puzzle z lacný plast alebo sklo je materiál, rozhodli sme sa ísť s silnú 3 mm hrubé akrylové, ktoré je veľmi odolné.Sme tiež používa laser cutter, aby sa veľmi zložité linky vzory, ktoré bude nechať pne.Na rozdiel od skla puzzle, ktoré by mohli ľahko zlomiť, a na rozdiel od jasné, jigsaw puzzle, toto puzzle bude ako odolné a ťažko dať dohromady ako každý jeden kus je jedinečný tvar a veľkosť.Namiesto toho, aby toto puzzle biely akryl, Sme išli s jasným cesty, aby hádaniek metóda desať krát ťažšie, než štandardné skladačka.Dospelí a dospievajúci podobne sú vítané vyskúšať tento pamäti puzzle, pokiaľ nie je definované obrázok alebo vzor na vás.Toto puzzle mohol byť použitý ako hru vidieť, ako dlho to bude trvať riešiť medzi rodinou a priateľmi, ale pozor, toto puzzle trvá oveľa dlhšie, než si možno myslíte.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.