• Nové
Mozgu Teaser Puzzle Odomknúť Magic Odomknúť Kompaktný Hliníkový Hádaniek, Odomknite Montáž Disentanglement pre Dekompresii(Pisces pracky)

Mozgu Teaser Puzzle Odomknúť Magic Odomknúť Kompaktný Hliníkový Hádaniek, Odomknite Montáž Disentanglement pre Dekompresii(Pisces

Hodnotenie produktu:
€ 3.81

Suma
Skladom

Kvalitné Zliatiny : inteligencia zámku je vyrobený z vysoko kvalitnej zliatiny materiály, bezpečný a netoxický, neškodné pre vaše zdravie a môže byť použitý s dôverou.Nebolí Ruky : dvojitý zámok pracky, je okrúhle a má bez otrepov, a prevedenie je v poriadku a nebude poškriabaniu pokožky vašich rúk.Dekompresný : Multi funkčné dospelých duševného, ktoré vám pomôžu odbúrať stres, cvičenie vašu trpezlivosť a rozšíriť svoje myslenie.Silný Dierovanie : zámok pracky tvorí silný dierovanie, nie je ľahké nedeformujte, odolný voči pádu, ktoré je robustné a odolné a má dlhú životnosť.Ľahký : Vynikajúce a kompaktná veľkosť, dizajn, nízka hmotnosť, nezaberá priestor, možno ľahko dať do vrecka a taška, vhodné použiť kedykoľvek.Farba : Ryby Pracky.

Deklarované charakteristiky

Položka Druh:
Spravodajská Zámok
Materiál:
Zliatiny
Platné veku:
Dospelý
Zoznam Balíkov:
1 x Inteligencie Zámok :

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.