• Nové
RV vysúvacia V Stene Motorových sa Hodí pre Schwinteck List-Out (Systém RV Camper Vysoký krútiaci Moment Prevodový Pomer 300:1 Nahradiť 236575

RV vysúvacia V Stene Motorových sa Hodí pre Schwinteck List-Out (Systém RV Camper Vysoký krútiaci Moment Prevodový

Hodnotenie produktu:
€ 47.24

Suma
Skladom

✔Hodí sa pre : RV s 300 : 1 Vysoký krútiaci Moment Prevodový Pomer motora, na mnohých List-Out systém. ✔Nahradiť Katalógové Číslo : 236575. ✔Jednoduchá Inštalácia : Plug and play, ideálny pre nahradenie vaše staré, inštalácia trvá len pár minút, sledovať video na You Tube je to pomoc. ✔Popis : 300 : 1 Vysoký krútiaci Moment Prevodový Pomer vysokej kvality s dobrou výkon v oboch funkciu a životnosť. ✔Zákaznícky Servis : Sme poskytovať odborné poradenstvo po celú dobu, prosím, napíšte nám, ak máte niečo s otázkou, odpovieme do 24 hodín, ponúknuť pomoc.Hodí sa pre IG-42 10 mm motor montáž.Vysoký Krútiaci Moment Prevodový Pomer 300 : 1. Plug n play výroby, zabezpečenie inštalácie s 10 minút sami. 1 Rok zaručujete, máš nejaký názor o našich produktoch, dostanete zadarmo nový alebo plne vrátenie peňazí.Odolné a spoľahlivé.A+ funkčné vlastnosti.Dlhá životnosť čas. 1 x RV vysúvacia V Stene Motora.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.