• Nové
6 Uncu, Porcelánové Misky, 10 Leva A Hlavou Dizajn Porcelánových Misiek - Mikrovlnná Rúra-Trezor, Rúra-Safe, Biele Porcelánové Misy Biela, Čip-Odolný, Kolo - Restaurantware

6 Uncu, Porcelánové Misky, 10 Leva A Hlavou Dizajn Porcelánových Misiek - Mikrovlnná Rúra-Trezor, Rúra-Safe, Biele

Hodnotenie produktu:
€ 9.40

Suma
Skladom

ELEGANTNÉ HLAVOU DIZAJN : Uistite sa, korenín alebo samplery centre pozornosti!Hrajú vznesené lví hlavy, tieto biele predjedlo dosky zlepšiť vzhľad samplerov alebo omáčky podávame v udalosti.PRIRODZENE ČIP-ODOLNÉ voči : Vyrobené z vysoko kvalitného porcelánu, tieto kolo porcelánové taniere sú čip-odolné a odolné proti poškriabaniu, aby udržali svoj výnimočný dizajn pre dlhodobé použitie.SKVELÉ PRE TEPLÉ ALEBO STUDENÉ POTRAVINY : Slúžiť všetky typy dezerty a predjedlá.Pohodlne mikrovlnná-bezpečné a vhodné do rúry, tieto hors d predjedlo dosky sú vynikajúce pre podávanie teplých potravín a predhriatie jedál.ĽAHKO SA ČISTÍ : Zefektívniť proces čistenia po každom prípade!Tieto biele porcie jedál majú impozantné dlhú životnosť a sú vhodné do umývačky riadu pre rýchle a pohodlné čistenie. 10 MISY NA OBJEDNÁVKU : meria 4 cm dlhé tým, 3.25 centimetrov široké a 2,5 cm vysoký, tieto 6-unca porcelánový riad majú bielom prevedení, ktoré dopĺňa akékoľvek tablescape.Každá objednávka obsahuje 10 misy.Veľkosť : 6 oz.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.