• Nové
Čierna+Decker EM720CB7 Digitálne Mikrovlnná Rúra s Gramofónu Push-Tlačidlo Dvere, Dieťa, Bezpečnostný Zámok, 700W, z Nehrdzavejúcej Ocele, 0.7 Cu.ft

Čierna+Decker EM720CB7 Digitálne Mikrovlnná Rúra s Gramofónu Push-Tlačidlo Dvere, Dieťa, Bezpečnostný Zámok, 700W,

Hodnotenie produktu:
€ 31.50

Suma
Skladom

Predprogramované tlačidlá pre popcorn, zemiakov, pizza, mrazená zelenina, nápoje a na tanieri. 700 Wattov s 10 nastavenia výkonu, hodiny a kuchynský časovač, 30 Sekúnd Expresné Varenie.Veľké LED digitálny displej, ľahko čitateľný ovládací panel, dieťa, bezpečnostný zámok, vnútorné svetlo, vymeniteľné 10" sklo gramofónu.Push-tlačidlo na uvoľnenie dvierok pre ľahký prístup.Rozmery (W x D x H) : 17.3" x 13.0" x 10.2".UL schválené.Jednoročná obmedzená.Veľkosť : 0.7 Cu.ft Tento profesionálny štýle Black + Decker 0.7 Kubických Nohy 700 Watt Nerez Mikrovlnná rúra ponúka 10 úrovní výkonu, vymeniteľné sklo gramofónu, a priestranný interiér.Optimálne variť alebo dohrev šesť z najpopulárnejších potravín položky s dotykom tlačidla.Vyberte si úrovní výkonu až 700 wattov.Veľké LED digitálny displej má hodiny funkciu a môže tiež zobrazovať časovač, ako aj varenie zostávajúci čas.Ľahko otvoriť mikrovlnná rúra s push-button.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.