• Nové
HJhomeheart Twin Veľkosť Kovový Rám Postele pre Deti Platformu s Kovové Lišty Čelo a Stúpačka,Č Box Jar je Vyžadované/Matrac Nadácia pre Spálne a Izba pre Hostí Hluku Zadarmo(Black)

HJhomeheart Twin Veľkosť Kovový Rám Postele pre Deti Platformu s Kovové Lišty Čelo a Stúpačka,Č Box Jar je Vyžadované/Matrac

Hodnotenie produktu:
€ 9.73

Suma
Skladom

Priestranný priestor : veľkosť jednej kovové postele rám : 77.16 x 40.35 x 35.43 palcov.To je dostatočne dlhá, držte ruky a nohy pod 78 x 41inches.A to je viac vhodná pre šumivé v izbách alebo mládežníckej izby.Matrac je potrebné zakúpiť samostatne!.Jedinečný dizajn : matný čierny kov rám postele s Romantickými poháre na víno, vzory, elegantné a nádherné hlavu a stúpačka dizajn nie je len ideálne pre spálne rôznych štýlov, ale môže byť tiež ľahko kombinovať s inými posteľ obloženia.Matrac ochrany a zníženie hluku : Technologický nastavenia zníženie trenia medzi rámom a matrac a efektívne riešenie problému hluku.Matrac je vstavaný do oceľový rám na zabránenie pošmyknutia alebo kymácející.S poškriabaniu nohy kryt, môže znížiť trenie, chránia podlahu pred poškriabaním.Veľké individuálne úložný priestor : posteľ je 12,75 " nad zemou.Tam je dosť miesta na uloženie boxu, knihy, oblečenie, kufre a potravín pod rámom vášho manželská posteľ, umožní vám maximálne úspory v izbe.Starať-Free Montáž : Na pomôžu dokončiť potrebné montážne práce, každý komponent je označený okrem požadované príslušenstvo / nástroje a ilustrácie zahrnuté do auta, aby váš inštalačný proces je tak jednoduché, ako je to možné, počas pre-inštalácia fázy.Matný biely kov rám postele s vínom sklo vzor, elegantné a nádherné hlavu a stúpačka dizajn nie je len ideálne pre spálne rôznych štýlov, ale môže byť tiež ľahko kombinovať s inými posteľ obloženia. 100% Pevné Kovové Rošty.Č Boxerské Potreby.Tento kov postele môže obsahovať až o 330lbs heavy-duty a č Box Jar potrebné.Pred montáž, uistite sa, že všetky komponenty sú prítomné.Každý komponent je označené, a to môže byť ľahko zmontovať podľa nainštalujte ju podľa pokynov.Ak vám chýba príslušenstvo, prosím pošlite obrázky k nám.Návod na montáž si môžete stiahnuť na stránke produktu. 1 X Posteľ Frame. 1× Zmontovanie. 1 × Montážny Nástroj. 77.32 × 40 × 35.4 Palcov(Twin Strane).Čelo postele a stúpačka vzory môžu byť nainštalované v zadnej strane.Posteľ frame pridáva podporu bodov na miestnej miestach dosiahnuť stabilný účinok.Elegantné a nádherné hlavu a stúpačka dizajn nie je len ideálne pre spálne rôznych štýlov, ale môže byť tiež ľahko kombinovať s inými posteľ obloženia.Matný biely kov rám postele s vínom sklo vzor, elegantné a nádherné hlavu a stúpačka dizajn nie je len ideálne pre spálne rôznych štýlov, ale môže byť tiež ľahko kombinovať s inými posteľ obloženia.100% Pevné Kovové Rošty.Č Boxerské Potreby.Tento kov postele môže obsahovať až o 330lbs heavy-duty a č Box Jar potrebné.Pred montáž, uistite sa, že všetky komponenty sú prítomné.Každý komponent je označené, a to môže byť ľahko zmontovať podľa nainštalujte ju podľa pokynov.Ak vám chýba príslušenstvo, prosím pošlite obrázky k nám.Návod na montáž si môžete stiahnuť na stránke produktu. 1 X Posteľ Frame1× Montáž Instruction1 × Montážny Nástroj.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.