• Nové
STP-Y Twin Veľkosť Platformy Posteľ, Drevené Platformy Posteľ Rám s Čelo a Stúpačka, Drevených Roštov Podpora Platformy Posteľ so Zásuvkou pre Mladistvých, Sivá (Twin) (Farba : Biela, Veľkosť : Full)

STP-Y Twin Veľkosť Platformy Posteľ, Drevené Platformy Posteľ Rám s Čelo a Stúpačka, Drevených Roštov Podpora Platformy

Hodnotenie produktu:
€ 34.94

Suma
Skladom

【Non-slip Dizajn a Jednoduchá Montáž] vyzýva Schodík na tejto platfrm posteľ rám zabraňuje váš matrac z pohybu.Všetky nástroje, časti, súčasti a inštrukcie sa nachádzajú na stres-voľný zhromaždenia, ktoré trvá menej ako jednu hodinu. 【Hluku Zadarmo pre Platformu Posteľ] vyzýva twin platformu posteľ rám s čelo, ktorým späť pri čítaní alebo oddych.Je ťažké drevené a trvanlivé nohy znižuje trenie pre hluk zadarmo.Lamiel sú od seba správne od seba nechať váš matrac dýchať a robiť si dobre spať. 【Rozmery pre Platforma Posteľ] vyzýva 39.1"W x 76"L x 36.2"H, hmotnosť kapacita 300lb.Nie je potrebné jar box, nie je zahrnutý matrac.Veľkosť : Full | Farba : Biela.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.