• Nové
Hoppet Stan Twin Veľkosť Platformy Posteľ, Drevo Platformu Posteľ Rám s Čelo a Stúpačka, Masívneho Dreva, Nohy, Dreva, Lamiel Podpora, Žiadne Okno Jar Potrebné, Jednoduchá Montáž, Platforma Posteľ Rám pre Deti A Mladistvých

Hoppet Stan Twin Veľkosť Platformy Posteľ, Drevo Platformu Posteľ Rám s Čelo a Stúpačka, Masívneho Dreva, Nohy, Dreva,

Hodnotenie produktu:
€ 59.72

Suma
Skladom

【Odolného Dreva Borovice, Posteľ Frame] vyzýva Táto platforma posteľ rám je vyrobený zo silnej borovicového dreva a vysokokvalitných MDF s 6 odolného masívneho dreva nohy pre silnú podporu.Dvojlôžkové rám s rozmermi 75.3" x 39" x 39.4", max 220 kg ťažkých, ktoré by mohli bezpečne drží deti, mládež a dospelých. 【Elegantná Platforma Posteľ] vyzýva čelo a stúpačka našich twin veľkosti sú navrhnuté s pravouhlým tvarovú, 10 matrace, rošty sú vyrobené z odolného tvrdého dreva na podporu života matrac a zabezpečenie trvanlivosti a podporu.Hladké línie pridať zmysel modernej do svojej izby.Platforma posteľ rám, ideálny pre všetky spálne alebo hosťovská izba. 【Pohodlný Dizajn] vyzýva Každej časti posteľ rám je pevne drží pohromade a už je tu jar poľa potreby.Posteľ nebude ľahko potraste alebo robiť veľký hluk.Celková posteľ frame dizajn môže byť ľahko zápas iné nábytku vo vašej domácnosti a poskytnúť dozy a sladké spanie prostredie pre vás. 【Úložný Priestor] vyzýva výška z posteľ sloty na poschodí je 11.3", ktorý je dostatočne priestranné, aby sa veľký úložný priestor.Môžete dať hračky pre deti, kufre alebo skladovanie kontajnerov pod posteľou.Tento užitočný dizajn môže uložiť svoj priestor a váš izba vyzerať viac pokojne zbytočností. 【Jednoduchá Montáž] vyzýva Všetky súčiastky, nástroje a návody sú dodávané priamo do vašich dverí v jednej efektívne balené box pre jednoduché nastavenie, ktoré trvá menej ako jednu hodinu s členmi rodiny.Ak tam je nejaký problém s posteľ palube, prosím, kontaktujte nás, my vám vyriešiť váš problém do 24 hodín.Veľkosť : Kráľovná | Farba : Orech.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.