• Nové
Albearing Baldachýnovú Posteľ Rám Platformu Morden Dizajn /Ťažkých Oceľových Roštov a Podporu s Čelo a Stúpačka /Č Box Jar Potreby / Jednoduchá Montáž(Queen, Black)

Albearing Baldachýnovú Posteľ Rám Platformu Morden Dizajn /Ťažkých Oceľových Roštov a Podporu s Čelo a Stúpačka /Č

Hodnotenie produktu:
€ 29.02

Suma
Skladom

[Vysokej kvality, dizajn rámu] Moderné priemyselné štýl metal frame dizajn, veľké čierne baldachýn platformu, posteľ s baldachýnom, silný oceľový prístrešok, rám a dlhodobej spotreby nohy, nie je ľahké robiť hluk, môžu poskytnúť dobrý spánok. [Posteľ frame size] Vzhľad veľkosť je približne 83.07 dĺžka x 60.63 šírka x 73.23 výšky.Nechajte 12.4 centimetrov priestor pod posteľ pre skladovanie. [Pohodlné skladovanie] Tento kovový rám postele je 12.4 cm nad zemou, s dostatok miesta na uloženie batožiny, boxy, skladací matrac a iné drobnosti. [Jednoduchá montáž] Táto posteľ frame obsahuje čelo, nôh, bočné lišty a všetky drevené lišty, ktoré je vhodné pre rýchle zhromaždenie doma. [Servis Záručný] poskytujeme 12-mesačná záruka a zadarmo náhradné diely.Ak máte akékoľvek otázky o produktoch a službách, prosím, neváhajte nás kontaktovať.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.