• Nové
Plná Veľkosť Kovový Rám Postele s Čelo, BOSRII Rustikálne Postele Rám Full Č Box Jar Potrebné, Ťažkých Platformu Posteľ Rám, 14 Palce Vertikálneho Skladovania, 3000LBS Hmotnosť Kapacita, Hluk-Bez

Plná Veľkosť Kovový Rám Postele s Čelo, BOSRII Rustikálne Postele Rám Full Č Box Jar Potrebné, Ťažkých Platformu Posteľ

Hodnotenie produktu:
€ 12.01

Suma
Skladom

[Vynikajúci Podporný] 9 oceľové nohy Aj 3000 LBS hmotnosť kapacita. [Dobrú noc Cestu] Čalúnená zástrčky okolo konce lamiel vytvára jedinečný posteľ rám, ktorý je prirodzene hluku-minimalizácia, aj tie rambunctious z Postele-Časových aktivít. [Žiadne Okno Jar Náklady] Oceľových lamiel znamená nemusíte box jar, stačí dať váš matrac právo na lamiel.Sloty, ktoré sa nachádzajú na zabezpečenie optimálneho matrac podporu a priedušnosť. [Priestor Vytvorenie] High-profil rám postele otvára každej miestnosti. 14 palcový pod posteľou vôľa robí decluttering jednoduché, vytváranie priestoru pre kufre, zimné kabáty, topánky, a ktovie čo ešte. [Námahy Montuje] Naše platformy posteľ rám balíček prichádza s podrobnými inštalácia a všetky hardvéru, za predpokladu, že je jednoduché dať dohromady do 30 minút alebo menej.Okrem toho poskytujeme Doživotnú Záruku ZDARMA.Prosím, neváhajte a kontaktujte nás na akúkoľvek otázku prostredníctvom e-mailu, budeme odpovedať U do 6 Hod.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.