• Nové
Ručným Mixérom, POWWA 5 Rýchlosť Kuchynské Ručné Miešadlá s 5 potravinársky Nehrdzavejúcej Ocele Príloh (2 Čerpadlá, 2 Cesto Háčiky, 1 Metla) pre Šľahanie/Miešanie, Koláč, Vajíčka, Smotana, Cookies

Ručným Mixérom, POWWA 5 Rýchlosť Kuchynské Ručné Miešadlá s 5 potravinársky Nehrdzavejúcej Ocele Príloh (2 Čerpadlá,

Hodnotenie produktu:
€ 10.49

Suma
Skladom

????【Medi Motor a Nastavte Rýchlosť, na "0", Stlačte tlačidlo na Vysúvanie Tlačidlo Odstrániť Prílohu Ľahko a Rýchlo. ????【5 potravinársky Nehrdzavejúca Oceľ Príslušenstvo] vyzýva Všetky Prílohy sú Vyrobené z Odolného 304 Nerezovej Ocele.Nebudú si Hrdzavé Po dlhom Čase Používania; 2 × Cesto Háčiky na Šľahanie Cesto, 2 × Krájač a 1 × Metla na Vajcia a Krémy.Všetky sú Ľahko čistiteľné a umývateľné v Umývačke riadu. ????【Pohodlné Skladovanie môžete Ho Kolmo na Stôl Bez Neporiadok Počas Používania.A je to tiež Jednoduché uskladnenie v Kuchyni Skriňa. ????【Použiť Priateľské] vyzýva Ľahký a Ergonomický Dizajn Rukoväť pre Non-sklzu a Práce-ukladanie Uchopenie.Môžete Masírovať, Mix a Bič s Komfortom, Žiadne Starosti o Rušivé Zvuky Pri Použití zvukového Pultu; POWWA Ručný Mixér By byť Vďačným Pomocníkom pre Vašu Kuchyňu Pečenie. 1. zariadenia s Nízkou Rýchlosť : Miešania Nasucho Múky, Omáčku, Džem;. 1. Výstroj alebo 2. zariadenia s Nízkou Rýchlosť : Bije Maslo, Smotana, Vajcia a za stáleho Miešania Pasty;. 3. Výstroj alebo 4. Prevodový so stredným Rýchlosť : Miešania Mäkké Cesto, Tortu Prášok a Zemiakovým pyré;. 5th Gear s Vysokou Rýchlosťou : Miešania Cesto a Bije na Vaječný bielok;.Odporúčaný Maximálny Čas pre Jednu Prevádzke je 3 Minút.Zvyčajne Nízky Prevodový miešanie pre Suché Zmesi;.Na Začiatku Mixovania, Použite Nižšie Prevodové a Potom Postupne Zvyšovať Rýchlosť Výstroj, aby sa Zabránilo Potravín Striekajúcej;. 150 W All-Čistej Medi Motor : Rýchly Odvod Tepla a Prehriatiu Ochrana, Trvanlivé a Bezpečné;5 Rýchlosti : Ovládanie Ľahko Radením Rýchlosti s Jeden Dotyk, Splniť Všetky Vaše Miešanie Potreby;5 Prílohy : Vyrobené z Odolného 304 Nerezovej Ocele, Nebude Stále Hrdze po Dlhej Dobe Použitie, Ľahko sa Čistí a umývateľné v Umývačke riadu;Vertikálny Dizajn : Dať Zvisle na Stole Bez Neporiadok Počas Používania;Humanized Rukoväť Dizajn : Rukoväť je Určený pre Suiting Ruky s Komfortom;ETL Certifikovaný. 5 Gears Rýchlosti a Presné Ovládanie : . 1. zariadenia s Nízkou Rýchlosť : Miešania Nasucho Múky, Omáčku, Džem; 1. Výstroj alebo 2. zariadenia s Nízkou Rýchlosť : Bije Maslo, Smotana, Vajcia a za stáleho Miešania Pasty;3. zariadenia alebo 4. Prevodový so stredným Rýchlosť : Miešania Mäkké Cesto, Tortu Prášok a Zemiakovým pyré, 5. zariadenia s High Speed : Miešania Cesto a Bije na Vaječný bielok;.Priateľské Tipy : .Odporúčaný Maximálny Čas pre Jednu Prevádzke je 3 Minúty;Zvyčajne Nízky Prevodový miešanie pre Suché Zmesi;Na Začiatku Mixovania, Použite Nižšie Prevodové a Potom Postupne Zvyšovať Rýchlosť Výstroj, aby sa Zabránilo Potravín Striekajúcej;.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.