• Nové
2PACK Transparentné Face_Sheild, NÁS Skladom Ľahký Anti-Fog Odolná Priedušná Viditeľným Výrazom Face_Sheild, Plastové Opakovane Umývateľný Face_Sheild Rýchle Dodanie v 3-4 Deň

2PACK Transparentné Face_Sheild, NÁS Skladom Ľahký Anti-Fog Odolná Priedušná Viditeľným Výrazom Face_Sheild, Plastové

Hodnotenie produktu:
€ 4.55

Suma
Skladom

【Zásob v USA] vyzýva produktov bude dodaná v najkratšom možnom čase do 3-5 pracovných dní. 【Č Hmlové] vyzýva Rekonštruované verzia, naše produkty sú garantované, aby sa hmla-zadarmo, 100% úplne transparentné, a celá tvár je viditeľné.Tento transparentný a comfortable_sheild umožňuje ľuďom, aby lepšie udržať v kontakte. 【Opakovane a Umývateľný] vyzýva Na opakované použitie a umývateľný face_sheild zahŕňa nos, ústa a tvár, je pohodlné, odolné a priedušné. 【Aplikácie Scenár] vyzýva Tento transparent_sheild je vhodný pre reštaurácie, supermarkety, salóny krásy, tattoo umelci, kuchyne a ďalšie príležitosti, aby sa zabránilo sliny triešti. 【Ultra Ľahký] vyzýva Ľahké a jasné pre maximálnu viditeľnosť, jedno-kus nosa dizajn, jednoduché používanie, rovnako ako okuliare s skladanie chrámy!Zníženie rušenia s make-up a vlasy!.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.