• Nové
Uhličitan vápenatý v PráškuGreenway Biotech Značky Vápencová Farba Prísady Vápenec Prášok Rock Prach je Veľmi Jemný Prášok 2 libier

Uhličitan vápenatý v PráškuGreenway Biotech Značky Vápencová Farba Prísady Vápenec Prášok Rock Prach je Veľmi Jemný

Hodnotenie produktu:
€ 6.30

Suma
Skladom

2 Libier Uhličitan Vápenatý Prášok - Vápenec Prášok - "Greenway Biotech, Inc.Značka".Farba Prísady - Veľký, aby sa Vaše Vlastné Vápencová Farby (urob si sám).Veľmi Jemný Prášok (Oka 200).Mieša Aj s Latexové Farby Získať Hladké, Čisté, a Vintage Vzhľad.Kvôli Jeho Biela Farba Je Zvyknutý Účinok Farby, Latexové Farby, aby sa Vaše Želanie Vápencová farba Farba. 1 až 2 šálky Uhličitan Vápenatý. 4 lyžice teplej/studenej vody. 1 litrovú latex ploché alebo saténový lak.Osviežiť svoje životné alebo pracovné miesto, keď používate naše Uhličitan Vápenatý Vápencová Farby prídavné látky.Hoci Uhličitan Vápenatý má mnohé účely, tento Uhličitan Vápenatý Vápencová Farba Prísada je populárny pre výrobu DIY vápencová farba doma, pre remeselné a dekor účely.Všetko, čo musíte urobiť, je pridať ho do latexové farby, aby sa vápencová farba pre použitie na nábytok dať antiqued vzhľad, alebo na tabuľu, aby vám väčšiu kontrolu nad tým, umenie, ako bežné kriedou stick.Na granulates z Uhličitanu Vápenatého suché na prirodzený matný povrch, ktoré potom môžu byť ponechané tak, ako je, alebo zalakovaná s lesklým povrchový náter—tento výrobok je veľmi tolerantný a univerzálny.Rýchle vyhľadávanie on-line na kriedovo farba skončil nábytok prináša bohatstvo návody a ako návody na použitie tohto produktu urobiť čokoľvek—dokonca aj nábytok Ikea—na niečo nové.Naši zákazníci milujú Greenway Biotechs Uhličitan Vápenatý Farba Prísady, pretože jeho mramor biely vzhľad a jemné zloženie (200 Oka), nechajte ju miešať, takže aj s latexové farby.Po pridaní vašich latexové farby vám dá váš nábytok a steny hladké, čistý vzhľad ste po.Jeho najbližší vec, na autenticky vo veku kus nábytku od francúzskeho dom, bez drahé starožitné značku. 1 až 2 šálky Uhličitan Vápenatý.4 lyžice teplej/studenej vody.1 litrovú latex ploché alebo saténový lak.Pridať 1-2 poháre (v závislosti na tom, vápencová chcete, aby vaše farby) z Greenway Biotech Uhličitan Vápenatý a 4 lyžice teplej úžitkovej vody do veľkej misy.Zmes vody a Uhličitan Vápenatý, kým hladké vložiť formy.Add 1 litrovú latex ploché alebo saténový lak vášho Uhličitan Vápenatý zmesi.Dobre premiešajte a váš DIY Vápencová Farba je teraz pripravený!.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.