• Nové
BIC Wite-Out Značky EZ Správne Korekčná Páska, Biele, Rýchle, Čisté a Jednoduché Použitie, Odolná voči Roztrhnutiu, Pásky, 6-Count

BIC Wite-Out Značky EZ Správne Korekčná Páska, Biele, Rýchle, Čisté a Jednoduché Použitie, Odolná voči Roztrhnutiu,

Hodnotenie produktu:
€ 11.27

Suma
Skladom

Platí suché, napíšte nad okamžite.Odolná voči roztrhnutiu, filmový pásky.Rýchle, čisté a jednoduché použitie.Priesvitné telo poskytuje viditeľné pásky dodanie.Amerika je #1 Korekcia Značky - *Zdroj : NPD Group, Inc./ U. S. Retail Tracking Service/ Dolár Predaj (Maloobchod A Komerčné V Kombinácii)/ Jan - Dec 2019. 39.3 nohy korekčná páska (472 cm).Rýchlo, správne zadali, alebo rukou písané dokumenty s BIC White-Out Značky EZ Správne Korekčná Páska.Vyrobený v Amerike #1 Korekcia Značky*, táto korekčná páska ide o suché, čo vám umožní urobiť okamžité opravy s žiadny neporiadok a žiadny čas čakania.Dávkovanie páska je jednoduché : stačí držať dávkovač s palcom v drážke, umiestnite tip byt na papier, pevne zatlačte, a jemne pohybovať zľava doprava.Ponúka väčšiu silu ako papierové pásky, tento filmový korekčná páska je viac odolný proti roztrhnutiu vytvoriť upratané, nenápadný opravy, ktoré vydržia.Self-lanového mechanizmus pomáha predchádzať pásku od uvoľnenie, takže môžete použiť pásku hladko a presne.A vďaka jej priesvitné telo, dávkovač vám umožňuje vidieť, koľko páska je zostali. *Zdroj : NPD Group, Inc./ U. S. Retail Tracking Service/ Dolár Predaj (Maloobchod A Komerčné V Kombinácii)/ Jan - Dec 2019.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.