• Nové
Paleovalley: Trávy Fed Hovädzie Palice - Organické Paleo a Keto Občerstvenie S Prírodné Probiotiká - 10 Beef Jerky Palice - Originálna Chuť - Žiaden Lepok, Sója, alebo geneticky modifikované organizmy - Polica Stabilné, Vyrobené v USA

Paleovalley: Trávy Fed Hovädzie Palice - Organické Paleo a Keto Občerstvenie S Prírodné Probiotiká - 10 Beef Jerky

Hodnotenie produktu:
€ 8.75

Suma
Skladom

Perfektné on-the-go paleo a keto občerstvenie : V 6 g bielkovín v jednej porcii, Paleovalley je 100% Trávy Fed Hovädzie Palice sa rýchlo uspokojí vaše chute bez ničia váš fitness a zdravie ciele. 100% trávy fed a tráva skončil hovädzieho mäsa : Zatiaľ čo iní tvrdia, "tráva fed" len dokončiť hospodárskych zvierat na obilie, naše hovädzie palice sú vyrobené len z pasienkov-zvýšený dobytka v USA a nikdy dané antibiotiká, hormóny, alebo zrno.Prirodzene fermentované a obsahujú gut-výživný probiotiká : Čo sa skutočne nás odlišuje od ostatných, je, že sme použiť starého sveta metódy kvasenia naše hovädzie palice, čo je polica stabilné a prirodzene bohatá na probiotiká.Bohatý na vitamíny, minerály, antioxidanty a omega-3 mastné kyseliny : Naše hovädzie tyčinky obsahujú viac živín ako zrno-fed hovädzie mäso, s vyššie hladiny vitamínov a omega-3 kyselín, pomáhajú bojovať proti zápalu.Vaša spokojnosť je našou prioritou : nechceme, aby ste objednávku nič, že nie ste 100% spokojní s to je dôvod, prečo máme 60-deň vrátenia peňazí politiky v prípade, že potrebujete na to.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.