• Nové
Wyoming Autentické All-Prírodná Tráva-Fed Angus HOVÄDZIE STICK AUDIO, High-Proteín Low-Carb s Nízkym obsahom Tuku, bezlepková Dusičnany Zadarmo. Jerky Mäso Občerstvenie výlučne z WYOMING v USA RANČA. (2 Rôzne, 4 Ks)

Wyoming Autentické All-Prírodná Tráva-Fed Angus HOVÄDZIE STICK AUDIO, High-Proteín Low-Carb s Nízkym obsahom Tuku,

Hodnotenie produktu:
€ 30.84

Suma
Skladom

TRÁVA-FED ANGUS HOVÄDZIE mäso, je vyššia-jesť kvalitné hovädzie mäso s neporazený chuť.Naše hovädzie stick hmyzom sú čistejšie, zdravšie a lepšie chutia, poskytuje až dvakrát omega 3 je konvenčných hovädzieho mäsa.DENNÝ PROBLÉM VYRIEŠIŤ-Tieto hovädzie hmyzom vyriešiť problém nájsť zdravé prírodné bielkoviny občerstvenie, že chuť naozaj úžasné.Skvelé pre pohody, energie, budovanie svalovej hmoty, chudnutie.CERTIFIKOVANÉ 100% PRÍRODNÝ HOVÄDZIE-Bez Pridaného Hormóny/Antibiotík, KEDY a Žiadne umelé prísady, spojiva, plniva, dusitany/dusičnany, alebo MSG.Lepok-Zdarma. 6 g Bielkovín 0 g Nevyžiadanej pošty.POHODLNÉ - Miesto taška vo vašom lunchbox, rukavice box, batoh, aktovky, tašky, alebo na potraviny tanier.Dostať sa von z dverí rýchlejšie s týmito individuálne zapečatené ready-to-go tašky z hovädzieho hmyzom.RÔZNE 4 PACK - 2 Kovboj biely orech Údené, a 2 Original Jalapeno 4 oz.tašky.Dvaja z našich najobľúbenejších príchutiach tím-up v tejto praktickej 4 pack.Ústa-zalievanie čerstvého hovädzieho stick hmyzom od Nedotknuté Lúky a Horské Vrcholy z Wyoming.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.