• Nové
APESNOIC Čalúnená Ski Bag a Boot Bag Combo,Obchod, Doprava Lyže Až 195 cm a Topánky Až do Veľkosti 13, dvojdielne Vode-Odolné Lyžiarske Cestovné Tašky.

APESNOIC Čalúnená Ski Bag a Boot Bag Combo,Obchod, Doprava Lyže Až 195 cm a Topánky Až do Veľkosti 13, dvojdielne Vode-Odolné

Hodnotenie produktu:
€ 12.25

Suma
Skladom

★SKI BAG–lyžiarsky vak môže držať 77 cm lyží a ski boot bag môže mať veľkosť 13 topánky.Lyžiarske taška je dostatočne priestranná na balenie lyží, palíc, čiapky, nohavice, rukavice, okuliare alebo vo vnútri. ★LYŽIARSKE A BOOT BAG COMBO–Vyrobené z 600 D nepremokavé polyesterové, ktoré nie rip, roztrhnúť alebo poškriabaniu je ideálne pre lyže počas sezóny. ★ERGONOMICKÉ RUKOVÄTE A HLADKÉ ZIPS–Plnej dĺžke wrap-around zips ľahko posuňte vaše lyže alebo iných zariadení,Niesť rukoväte a odnímateľný ramenné popruhy, aby účtovná vaše lyže vietor. ★UPRAVIŤ DĹŽKU SKI BAG–top lyžiarskeho tašky je možné valcované dole a konať s popruhom.Záhyb-dole funkcia funguje skvele pre detské lyže!. ★Nákup s Dôverou– Ak máte pocit, že je niečo v neporiadku s našim výrobkom, môžete ihneď nás kontaktujte a my vám vyriešiť váš problém, až kým nebudete spokojní.Značka : APESNOICProduct popis : Lyže a Boot Bag Combo (unpadded) Dobrodružstvo Lyžiarske a Boot Bag Combo.Ski bag fit väčšina lyže podľa 195 cm, a ski boot bag môžete prispôsobiť väčšine lyžiarske topánky až do veľkosti 13 Product Podrobnosti : Ski bag veľkosť : 195*32 cm (77*12,5 palca) Boot bag veľkosť : 35*40*25cm (14*16*10 palec)600 D s Vysokou hustotou polyester (vodotesný podklad) Po celej dĺžke zips pre jednoduché výstroj loading Large hlavné compartment Unique koľajových konci zabezpečuje krátke lyžiarske length Boot vrecko s okami bočné vrecká na uloženie iných gear Our multi-funkčné lyžiarske rukávy sú vyrobené z vysoko kvalitnej vode-odolné polyesterové vlákno s full-dĺžka tvarovaných zip jednoducho posuňte vaše lyže alebo iných zariadení, ako sú prilby, lyžiarske palice, okuliare, nohavice a bundy.Ak chcete zostať v bezpečí na vysoké hory a udržať potrebné lyžiarska výstroj suché a organizovaný, potom si len bag vyrobený špeciálne pre lyže a lyžiarska výstroj-na APESNOIC ski boot bag zmes.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.