• Nové
GM 12 Oddelení Cestovanie a Skladovanie Pilulku Organizátor - Odolné BPA-Free, odolný Plast, s Malé a Veľké Priehradky Vlhkosti-Odolné Silikónové Tesnenie Dizajn a Jasný Displej pre Jednoduché Odstránenie

GM 12 Oddelení Cestovanie a Skladovanie Pilulku Organizátor - Odolné BPA-Free, odolný Plast, s Malé a Veľké Priehradky

Hodnotenie produktu:
€ 5.59

Suma
Skladom

"MULTI-ÚČEL : Tento jasný 12 oddiel organizátor je skvelé pre lieky, vitamíny a výživové doplnky.Je tiež ideálny pre všetky malé skladovacie potreby, ako za korálky, kamene, krátke reťazce, náušnice, malé reťaze, a viac. "SAFE & PRAKTICKÉ je Mať pokoj v duši s vedomím, že priestor je utesnený silikónovým tesnením, vytvorenie vzduchotesnej a vlhkosti-free kontajner pre položky.Box je aj kúpeľňa bezpečné, pretože tesnenie udrží vlhkosť zo sprchy von!Tento liek organizátor je tiež BPA free. "Bez NÁMAHY : Každom oddelení funkcie tvarované dno, takže pre jednoduché odstránenie drobných predmetov.Obchod v každej miestnosti domu s vedomím, že vzduch-utesnenie bude držať vaše tabletky čerstvé a bezpečné. "VYMENITEĽNÉ DELIČE : dva vymeniteľné karty umožňujú dvanásť oddelení previesť do desať-priestoru políčka.Plastové priehradky na dve zadné oddelení môže byť odstránený, ak chcete vytvoriť 2 väčšie skladovacie priestory pre ďalší priestor. "ROZMERY PRODUKTU - 7 3/4" x 5 1/2" x 2" Priestoru Rozmery : 1 3/4" x 1 1/2" x 1 1/2". 12 oddelení hermeticky uzavretých pilulku a vitamín organizátor.Vzduchotesné silikónové tesnenie tesnenie.Prevádza na 10 oddelení + 2 extra veľké.Zaoblené dna pre jednoduché pilulku odstránenie.Silný snap-shut západky.Majte hodnotné lieky, doplnky stravy a vitamíny organizované a čerstvé s GMS 12 oddelení hermeticky uzavretých vlhkosti-dôkaz kontajner.Silikónové tesnenie tesnenie zámky von vlhkosť pomôcť znížiť oxidácii.Box tiež prichádza s 2 vymeniteľné deliče umožňuje previesť 12 oddelení do 10 s 8 pravidelné veľkosti a 2 väčšie priehradky pre uloženie väčších tabletky a vitamíny.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.