• Nové
WOD ETC766 Profesionálny Stupeň Všeobecné Účely, Čierna, Elektrické Pásky UL/CSA uvedené core. Vinyl Gumy Lepidlo Elektrické Pásky: 3/4 cm X 66ft. - Použitie Na Viac Ako 600V & 176F (Pack 1)

WOD ETC766 Profesionálny Stupeň Všeobecné Účely, Čierna, Elektrické Pásky UL/CSA uvedené core. Vinyl Gumy Lepidlo Elektrické

Hodnotenie produktu:
€ 1.74

Suma
Skladom

PROFESIONÁLNY STUPEŇ ELEKTRICKÉ PÁSKY - WOD Elektrické Pásky vyrobené z kvalitných plasticized PVC fólia s gumovou lepidlo v 11 OSHA Farby.Ideálne pre akékoľvek profesionálne alebo diy'ers s jeho nadriadený lepidla a lepivými gumy, živice.To je 7 mil hrubé a 66 metrov dlhá, ktoré vo väčšine prípadov, ktoré vo väčšine prípadov je dlhšie ako väčšina "elektrické pásky" predáva na .KÓD FARBY PRE JEDNODUCHÚ IDENTIFIKÁCIU - kód Farby káblov alebo štítok iné predmety s 11 farieb sme zásob na drôt pásky a ušetriť peniaze zakúpenie nášho rainbow pack.Byť schopný OKAMŽITE zistiť, či máte právo vodič alebo kábel.PREDCHÁDZANIE POŽIAROV S TEPLO-BEZPEČNÉ PÁSKY - Používať naše vynikajúce farebné pásky, ktoré nie zapáliť, aj pre non-označovanie elektrických!Náš profesionálny elektrikári schválené pásky.Je dimenzovaná až 176 stupňov F (80 stupňov C).CERTIFIKÁCIA A POUŽÍVA - WOD Elektrické pásky je UL/CSA Uvedené s vynikajúcou odolný voči UV, kyseliny, lúhy, olej, vlhkosti a oderu.WOD Elektrické Pásky sú preferovaný mnoho predstavitelia priemyslu v Elektrickej, HVAC, Zdravotechnika, a Automobilový priemysel-aftermarket priemysel.Ideálne pre všetky vaše elektrické rozvody potrieb, vrátane izolácie kábla, pozdĺžne drôty, drôty ktorý ide, a všetko okolo domácnosti pásky.POKOJ NAKUPOVANIE 100% ZÁRUKU VRÁTENIA PEŇAZÍ! - Predávame kvalitné plasticized PVC Elektrické Pásky v 11 OSHA Farby, ak nie ste spokojní, budeme robiť naše due diligence, aby sa uistite sa, že ste úplne spokojní s výrobku a služby.Stačí nám poslať e-mail, a my sme sľub, aby to pravé!.Veľkosť : 3/4 Cm | Farba : Čierna.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.