• Nové
Anjel 100 g(3.5 oz) Okamžité Suché Kvasinky pre Chlieb Robiť, Zlato Pekáreň Zložiek Kuchyňa Pečenia Dodávky, Vysoká Glukózový Tolerančný Aktívne Kvasinky

Anjel 100 g(3.5 oz) Okamžité Suché Kvasinky pre Chlieb Robiť, Zlato Pekáreň Zložiek Kuchyňa Pečenia Dodávky, Vysoká

Hodnotenie produktu:
€ 4.55

Suma
Skladom

ZLATO KVALITA : Naše výrobky sú vyrábané podľa najvyšších štandardov kvality. 100g(3.5 oz) okamžité suché kvasinky pre výrobu akostných pečené produkty s menej ako 10% cukru (pekári %).Rýchlo Pôsobiaci : vynikajúci výkon jeho kvasenie činnosti a rýchlosť použitia sú hlavné výhody saf-okamžité instantné sušeného droždia.Chlieb, droždie bude tvoriť otvory v chlebového cesta, aby sa chlieb objemné a mäkké.Alkohol sa odparí počas procesu pečenia.Takýto chlieb budú mäkké a chutné.SKLADOVANIE : odporúčame vám uchovávať neotvorených obaloch na suchom, okolitých podmienok.Naše aktívne suché kvasinky balíky majú trvanlivosť dva roky, a boli vákuovo balené v snahe zostať stabilné a maximalizovať kvasiniek činnosti.Jednoduché použitie : Pri pobyte doma, je nevyhnutnou zložkou skúste DIY svoje vlastné potraviny v kuchyni.Užite si to!.Baker ' s droždie obsahuje enzýmy, ktoré break škrobu dole do glukózy, ktoré sa následne štiepi na alkohol a oxid uhličitý.Výsledný oxidu uhličitého budú tvoriť otvory v chlebového cesta, aby sa chlieb objemné a mäkké.Alkohol sa odparí počas procesu pečenia.Takýto chlieb budú mäkké a chutné.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.