• Nové
Patelai 2 Pieces14mm na 18 mm Sklo kmeňových Sklenenej Trubici Adaptér Jasné Vedecké Skúmavky Adaptér pre Vedu a Laboratórne Experimenty (2.75 Inch)

Patelai 2 Pieces14mm na 18 mm Sklo kmeňových Sklenenej Trubici Adaptér Jasné Vedecké Skúmavky Adaptér pre Vedu a Laboratórne

Hodnotenie produktu:
€ 3.15

Suma
Skladom

Bezpečný materiál : všetky kmeňových vedeckých rúry adaptéry sú vyrobené z kvalitného hrubého skla, nie je ľahké dostať nefunkčné, s hladké povrchy, tieto adaptéry sa veľmi ľahko sa čistí.Veľkosť : sklenená trubica adaptér je 18 mm do 14 mm a 7 cm/ 2.75 palca na dĺžku.Balenie obsahuje : dostanete 2 kusy skla trubice adaptéry rovnakej veľkosti, dostatočne množstvo pre vás vymeniť a použiť.Použitie : môžete použiť sklenené trubice a zúženia adaptér pre vedecké a laboratórne experimenty, priehľadný vzhľad je ľahké vidieť.Funkcia : používame pribrala sklo materiál, s cieľom znížiť škody v dôsledku prepravy, máme nezávislý pena na obale každej skúmavky adaptér, prosím, uisťujeme vás kúpiť.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.