• Nové
Othmro 300 Ks Plastové Skúmavky s Červeným Spp, Mini Test Tube, 12x75mm, Skladovanie Nádoba na Korálky Kvasiniek Vzorky Vzorky Laboratórium

Othmro 300 Ks Plastové Skúmavky s Červeným Spp, Mini Test Tube, 12x75mm, Skladovanie Nádoba na Korálky Kvasiniek Vzorky

Hodnotenie produktu:
€ 8.01

Suma
Skladom

【Charakteristické] vyzýva Žiadne bubliny, bez nečistôt, vysoká a nízka teplotná odolnosť. 【Size] vyzýva Trubky Priemer : 12mm/0.47-palcový; Max. Dĺžka : 75mm/2.95-palcový. 【Tesnenie] vyzýva So pripojený modul spp, nepriepustných a ľahko použiteľný, flexibilný kryt, pohodlné ovládanie. 【Skladovanie použitie] vyzýva Skvelé pre skladovanie kvapalných, prach a malé objekty ako korálky, kúpeľové soli, droždia, candy, esenciálny olej, lash, šírenie rastlín, krmív mravec, atď. 【Vzor Zbierať] vyzýva Široko používaný pri výbere Vzorky v molekulárnej biológie, klinickej chémie, biochémie a iných oblastiach.Ideálne pre mnohých oblastiach, ako sú laboratórne experiment a domáce použitie pre prijatie určitého objemu kvapaliny.Veľkosť : 12mmx75mm 300 Pcs.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.