• Nové
Teenitor 50 Pack Jasné, Plastové Skúmavky s Modré Čiapky, 16×100mm, Dobré Tesnenie pre Šperky Osiva Korálky Prášok Korenie Kvapaliny Experiment Halloween Narodeninovej Party

Teenitor 50 Pack Jasné, Plastové Skúmavky s Modré Čiapky, 16×100mm, Dobré Tesnenie pre Šperky Osiva Korálky Prášok

Hodnotenie produktu:
€ 3.50

Suma
Skladom

50 plastové skúmavky s modré čiapky, 13ml.Priemer : 0.63"/16 mm, dĺžka : 3.94"/100mm.Z číreho polystyrénu (PS), odolný a toxické zadarmo, keď sa niektorí docela základné experimenty, a tým sa zabráni celé rozbité sklo problém.Plastové skúmavky s tesné spp, žiadne ostré hrany, sú voda a vzduch tesný, majú dobré tesnenie.Vhodné pre skladovanie Šperky Osiva Korálky, prášok, korenie, kvapalné, žijú mravce a odumreté jedince, atď.; ideálne ako výstrel okuliare v Breaking Bad tematické narodeninovej party; Tieto rúry na výmenu skla rúry v mojom Kolibrík kŕmidlá; Skvelé pre výrobu mad-vedec concoctions pre Halloween; Tiež môžu byť použité ako narodeniny goody taška darček. 50 plastové skúmavky s modré čiapky, 13ml.Priemer : 0.63"/16 mm, dĺžka : 3.94"/100mm.Z číreho polystyrénu (PS), odolný a toxické zadarmo, keď sa niektorí docela základné experimenty, a tým sa zabráni celé rozbité sklo problém.Plastové skúmavky s tesné spp, žiadne ostré hrany, sú voda a vzduch tesný, majú dobré tesnenie.Vhodné pre skladovanie Šperky Osiva Korálky, prášok, korenie, kvapalné, žijú mravce a odumreté jedince, atď.; ideálne ako výstrel okuliare v Breaking Bad tematické narodeninovej party; Tieto rúry na výmenu skla rúry v mojom Kolibrík kŕmidlá; Skvelé pre výrobu mad-vedec concoctions pre Halloween; Tiež môžu byť použité ako narodeniny goody taška na darčeky.Balík obsahuje : . 50* plastové skúmavky.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.