• Nové
YiFun Obchod 50 L Digitálny Displej Chemické Laboratórium Opláštené Sklenenej Nádobe Reaktora GG3.3 Reakcie Kanvica Prispôsobiteľné (220V)

YiFun Obchod 50 L Digitálny Displej Chemické Laboratórium Opláštené Sklenenej Nádobe Reaktora GG3.3 Reakcie Kanvica

Hodnotenie produktu:
€ 6.30

Suma
Skladom

Všetky sklenené prijíma Pyrex.Titánové zliatiny mechanické tesnenie.PT100 elektronické meranie teploty.LCD displej.Úvod základnou súčasťou je sklenený reaktor tela.Naše sklenené reaktora je vyrobený z GG3.3 vysoká kremíka, bóru, sklo,to je dvojité sklo dizajn,vnútorný do reakcie menstruum robiť miešania reakcie,interlayer môžu byť odovzdané rôzne druhy kvapalných (ako je napríklad horúca voda,horúci olej alebo cryoprotectants) urobiť cyklus vykurovanie alebo chladenie reakcie.Nastavenie termostatu podmienky,môže byť použitý v vyžadujú atmosférických alebo negatívny tlak podmienky na vykonávanie stáleho miešania odpoveď a to reakcia riešenie štiav a destiláciou.Funkcie 1 Všetky sklo prijíma Pyrex,ktoré môžu zabezpečiť dobré chemické a fyzikálne vlastnosti. 2 Ak horúceho oleja prepínate obložené sklom,kúrenie experimenty by mohli byť vykonané.Naopak,nízka teplota experimenty môžu byť vykonané, ak obehu tekutín je zima. 3 tepelnej reakcie by mohli byť preč rýchlo cez vodu,ktorá cyklistické v obložené sklom. 4 Veľké ústa dizajn uľahčuje čistenie,štandardné úst robí montáž a spätnou by mohol byť vybrali. 5 môže byť použitý ako destilácie syntheses zariadenie. 6 zliatiny Titánu mechanické tesnenie.Takže tesnenie je viac stability,miešania je viac rovnomerne,hrdzaveniu je zmiznutie.Tam je fluororubber tesnenie medzi zliatiny titánu kruhu a PTFE.Každý sklenený reaktor musí cez prísne testy pred opustením továrne,tesniaci výkon je 0.098 Mpa. 7 teplota sa meria pomocou PT100 elektronické. 8 LCD displej uľahčuje to je jednoduchšie a pohodlnejšie pre meranie teploty.Technické parametre : Výkon(W) : 120 Miešania rýchlosť (r/min) : 20~600 Materiál objem(L) : 50 vo Vnútri a Mimo Skla Priemer Valca : 360/405mm Rozmer(cm) : 100*105*240 Veľkosť Balenia(cm) : 172*55*62 96*52*62 Napájanie (V/Hz) : 220 V/50 HZ 110v/60 HZ.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.