• Nové
Ikfashoni 4Pcs Morského Sveta Sprchový Záves Set s Non-Slip Koberce, Wc Veko Krytu a Vane Mat, Deti Dolphin Sprchový Záves s 12 Háčiky, More, Oceán Textílie Vaňa Opony pre Kúpeľňa

Ikfashoni 4Pcs Morského Sveta Sprchový Záves Set s Non-Slip Koberce, Wc Veko Krytu a Vane Mat, Deti Dolphin Sprchový

Hodnotenie produktu:
€ 11.73

Suma
Skladom

PREMIUM MATERIÁL : delfín kúpeľňa nastaviť sú vyrobené z polyesterovej tkaniny, ktorá je vodotesná a odolná.A non-slip vaňa mat a U typu koberec je vyrobený z vysoko-kvalitné flanelové.Šmyk-odolný podklad, odolné a udržuje vaňa koberec v objekte, ktorý vám pomôže vychutnať si príjemné kúpanie.HD TLAČ : Naše dolphin sprchový záves navrhnuté s advanced HD vzor technológie tlače, cthe morského sveta obrázku jasne.Aby vaša kúpeľňa v pohode v tomto lete.STREDNÁ VEĽKOSŤ : morský svet sprchový záves-69"W x 70"H , Vaňa Mat-15.75"W x 23.62"L, Contour Koberec-15.75"W x 17.72"L, Wc Veko Krytu-14.57"W x 16.54"L. Takže Sa zmestí väčšina kúpeľne.HUMANIZED DIZAJN : more sprchový záves súpravy s koberce majú 12 zadarmo silné háčiky prísť pre vás visí jednoducho.Dno vážený lem udržuje ideálny rúško.Veko krytu s odolné elastické wide band.Non-slip vaňa mat vyhovujúce.V priebehu niekoľkých minút, aby magické premeny na vašu kúpeľňu.JEDNODUCHÉ STAROSTLIVOSTI : deti sprchový záves môže byť ručné umývanie alebo práčke s studenej vody, zavesiť na suché, železa pri nízkych teplotách, prosím, nenechajte nevystavujte slnku, nepoužívajte bielidlá.Farba : Modrá | Veľkosť : Stredná.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.