• Nové
Morská Korytnačka Sprchový Záves s Non-Slip Koberce, Wc Veko Krytu a Vane Mat, Tichom Tvor Krajiny Kúpeľňa Záves s 12 Háčiky Trvanlivé Nepremokavé tkaniny Tkaniny, Sprchový Záves Sady

Morská Korytnačka Sprchový Záves s Non-Slip Koberce, Wc Veko Krytu a Vane Mat, Tichom Tvor Krajiny Kúpeľňa Záves s

Hodnotenie produktu:
€ 10.50

Suma
Skladom

SKVELÝ MATERIÁL : Morská korytnačka sprchový záves súpravy s koberce sú vyrobené z polyesterovej tkaniny, vodotesný a odolný dosť chcete skrášliť vaše kúpeľne a nechať si môžete vychutnať zdravé kvality života.Non-Slip vaňa mat a U typu koberec sú vyrobené z vysoko kvalitné flanelové.Šmyk odolný podklad, odolné a udržuje vaňa koberec v objekte, ktorý vám pomôže vychutnať si príjemné kúpanie.HD TLAČ : korytnačka kúpeľňa set navrhnutý s HD digitálna tlač technológia, jasne a nie zmiznúť, aby vaša kúpeľňa viac chválili.VEĽKOSŤ INFORMÁCIE : Naše námorných korytnačka sprchový záves 68.9"W x 70"H; wc veko 14.6"W x 16,5"L; kúpeľňa mat 15.75"W x23.62"L, U-tvarované koberec-15.75"W x 17.72"L. Táto kúpeľňa záclony set je vhodný pre väčšinu kúpeľne. 12 VOĽNÉ HÁČIKY : 12 voľný silné háčiky prísť pre vás visí jednoducho.Dno vážený lem udržuje ideálny prikryť; Veko krytu s odolné elastické wide band; Non-slip vaňa mat vyhovujúce.V priebehu niekoľkých minút, aby sa kúzlo transformácie na vašu kúpeľňu.JEDNODUCHÁ STAROSTLIVOSŤ : Stroj umývateľný v studenej vode s jemným čistiacim prostriedkom a zavesiť na suché.Nechcem bielidlá alebo bubnové suché.A Flanelové môže byť len vzduch-sušené.Farba : Modrá | Veľkosť : Stredná.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.