• Nové
BANSA ROSE Kúpeľňa Hardware Set, Patrí 16 Uterák, Bar, Wc Papier, Držiak, 3ks Háčiky na Uteráky, SUS 304 Nerezovej Ocele kúpeľňové Doplnky Uterák Modul 5 Dielna Sada (Matte Black-Gold)

BANSA ROSE Kúpeľňa Hardware Set, Patrí 16 Uterák, Bar, Wc Papier, Držiak, 3ks Háčiky na Uteráky, SUS 304 Nerezovej

Hodnotenie produktu:
€ 10.15

Suma
Skladom

【 Vysoko-Kvalitných Materiálov] vyzýva Naša kúpeľňa uterák bar set je vyrobený z prvotriednych 304 nehrdzavejúca oceľ materiál, Kyseliny, a Korózii, a pevnosťou v tlaku a potrieb triviálne údržbu.Vhodné pre vlhkého prostredia ako sú kúpeľne a kuchyne. 【Jednoduchá Inštalácia] vyzýva Naša kúpeľňa uterák držiteľ nastaviť prichádza s všetky skrutky a príslušenstvo a návod na inštaláciu príručky potrebné pre montáž v balení, nie je potrebné sa obávať, ako ju nainštalovať.môžete tak ľahko nainštalovať na akýkoľvek rovný povrch. 【Rozmery s ľahko nainštalovať v každom rohu.Použiť ju zavesiť huba, uterák, kefka, kľúče, atď.Láskavo Poznámka : Počkať 24 hodín po inštalácii a potom zavesiť na položku.Natreté steny a drsné povrchy nie sú odporúčané.Buďte opatrní na ochranu očí a rúk, keď vŕtanie otvorov v stene.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.