• Nové
Sofier Čierny Toaletný Papier Držiak Na Ruku Prsteň Háčiky Na Uteráky 4 Kusy Čierne Kúpeľňové Doplnky Nastaviť 304 Nerezovej Ocele Ťažkých Stenu Matte Black Kúpeľňa Hardware Set

Sofier Čierny Toaletný Papier Držiak Na Ruku Prsteň Háčiky Na Uteráky 4 Kusy Čierne Kúpeľňové Doplnky Nastaviť 304

Hodnotenie produktu:
€ 13.05

Suma
Skladom

【KVALITNÉ] vyzýva Vyrobená z vybraných ťažkých 304 nerezovej ocele, matné čierne kúpeľňa hardware set ponúka premium kvality, vodotesný, anti-korózne a antikoróznych materiálov.Veľký uterák držiaky pre kúpeľňu.Odolné a non-slip na stenu kúpeľňa príslušenstvo sada pre dlhodobé používanie. 【UNIVERZÁLNY SET] vyzýva kombinácia stenu matný čierny toaletný papier rolka držiak, čierne prsteň a 2 čierne ruky uterák háčiky môžete pridať niečo užitočné a štýlové pre vašu kúpeľňu.V matnej čiernej farbe toaletného papiera držiak môže byť inštalované vertikálne a horizontálne, ako sa vám páči. 2 háčiky na uteráky môžu byť použité na zavesiť rôzne druhy veci v rôznych miestnostiach, ako sú ruky, uteráky, laná, vaňa gule, kabáty, kľúče a pod.Veľkú hodnotu 4 pack pre vás. 【JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA] vyzýva Jednoduchá montáž na stenu inštalácia, keď majú všetky potrebné nástroje.Pripraviť elektrickú vŕtačku a niektoré ďalšie základné nástroje, vrátane kladivo, skrutkovač, ceruzka a ruller.Použiť hardvér a pokyny obsiahnuté v krabici s nimi, môžete ľahko nechtov to!Skryté skrutky dizajn pre lepší vzhľad. 【ŠTÝLOVÝ MATNÝ ČIERNY] vyzýva Osobitne navrhnuté kolo hrany, aby sa zabránilo poškriabaniu.Nádherne tvarovaná matný čierny povrch vyzerá celkom v pohode a štýlové.Skvelý doplnok pre matte black kúpeľňa dekor alebo matnej čiernej farbe steny výzdoba. 【ZÁRUKA SPOKOJNOSTI] vyzýva Našich čierne kúpeľňa hardware set ponúka durabiliy, štýlový vzhľad, univerzálnosť, ohľaduplní dizajnu, ako aj starostlivosť služieb zákazníkom.Berieme vaše opionion ako prioritu, a očakávajú, že sa darí na vašu dôveru a podporu.Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.