• Nové
GelPro Klasické Anti-Únava Kuchyňa Pohodlie Kuchár Rohože, 20x36, Basketweave Black Škvrnám Odolný Povrch s 1/2 Gél Jadro pre Zdravie a Wellness

GelPro Klasické Anti-Únava Kuchyňa Pohodlie Kuchár Rohože, 20x36, Basketweave Black Škvrnám Odolný Povrch s 1/2 Gél

Hodnotenie produktu:
€ 29.75

Suma
Skladom

100% GÉL PLNENÉ POHODLIE MAT : Zabudnite na bolesť a nepohodlie spôsobené stojí.Tento vankúš mat na státie funkcie ½ " gél jadro, ktoré poskytuje vynikajúcu podporu.CERTIFIKOVANÉ NON-SLIP BEZPEČNOSTI SPODNEJ : non-šmyk, anti-únava pohodlie podlahy mat bol certifikovaný Národným Podlahy, Bezpečnostné Ústav, zaistenie maximálnej bezpečnosti.ĽAHKO SA ČISTÍ, ODOLNÝ voči POVRCH : S škvrny a vode odolný povrch v kuchyni mat je neporovnateľne ľahko udržiavať v čistote.DÔVERYHODNÝCH SLÁVNYCH KUCHÁROV V TESTE KUCHYNE : Tento gélový vankúš rohože bol dôveryhodný Rachael Ray, HGTV a Potravín Sieti, rovnako ako mnoho kuchárov z celého národa.Veľkosť : 20 o 36-Cm | Farba : Basketweave Black.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.