• Nové
Farba&Geometry Proti Únave Poschodí Pohodlie Mat 3/4 Palca Hrubé 2032 Ideálne pre Stály, Stoly, Kuchynský Drez, Sporák, Umývačka riadu, Doskou, kancelárie alebo Garáže, Čierna

Farba&Geometry Proti Únave Poschodí Pohodlie Mat 3/4 Palca Hrubé 2032 Ideálne pre Stály, Stoly, Kuchynský Drez, Sporák,

Hodnotenie produktu:
€ 12.25

Suma
Skladom

????Proti Únave Poschodí Pohodlie Mat : Naša proti únave mat na státie je 3/4 cm hrubé a majú viac tlmiace vlastnosti, ale stále sú jednoduché na krok, to nebude cesta nich, a poskytuje vynikajúcu podporu a uvoľňuje nohy, nôh a chrbta. ????Non-sklzu, istejšie a Bezpečnejšie : Naše rohože nešmýkali alebo list na podlahe, tieto podložky sú istejšie a bezpečnejšie ako oblasť kobercov alebo rohoží, že list alebo roll up.Hrany sú zošikmené znížiť možnosť výlet &/alebo na jeseň. ????Rohože Akékoľvek Miesto, Ste na Nohy : Rohože perfektne vedľa seba, na svoje miesto, budete radi, mat, pri práci na drez, sporák, umývačka riadu, alebo dosku.Sme si istí, že bude fungovať aj v kancelárii, v garáži alebo v plavidlá miestnosti. ????Nepremokavé a Ľahko sa Čistí : Budete prekvapení, pretože je vodotesný a nie je absorbovať nečistoty, ako sú polievky a škvrny na povrchu.Stačí len utrite s papierovým uterákom alebo hubky, aby si nový vankúš, to je tak ľahko vyčistiť. ????Čo Dostanete : dostanete dobre zabalené, kvalitné mat,100% spokojnosť a životnosť podporu.Farba&Geometry revolučné proti-únava mat ponúka maximálnu podporu, ideálny pre ľudí s bedro, koleno, nohu, a bolesti v chrbte.Ideálny pre použitie v kuchyni, Garáž, práčovňa, plavidlá, izba a na stand-up kancelárie.Pamäťová pena výrobky sú tepelne citlivé, v snahe získať čo najlepší výkon z mat udržať ho pri izbovej teplote na všetky časy.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.