• Nové
KEAWELL Luxusné Omáčku Naberačka, 18/10 Nerezová Oceľ, Zlato Prízvuk, Malé Omáčku Lyžice na Doma. Pevné a Robustné, vhodné do Umývačky

KEAWELL Luxusné Omáčku Naberačka, 18/10 Nerezová Oceľ, Zlato Prízvuk, Malé Omáčku Lyžice na Doma. Pevné a Robustné,

Hodnotenie produktu:
€ 5.24

Suma
Skladom

MATERIÁL : Tieto Omáčku Panvici sú vyrobené z 18/10 vysoko akostnej nerezovej ocele, Ponúka vynikajúcu odolnosť a brilantný lesk.VEĽKOSŤ : 1 oz.kapacita, Dĺžka je 6.5 v,Šírka 2.7 v.Dokonale vážené a vyvážená, aby sa cítili vo svojej patróny' rúk.EXCELLEBT SLÚŽIACE RIADU : malej panvici Rukoväť ponúka elegantné a atraktívne starožitné tvar Ideálny pre ladling omáčku, polievka, polievka, consomme, omáčka panvici a punč panvici.ČISTENIE : umývateľné v Umývačke riadu a Zdravé pre každodenné použitie, Ľahko sa čistí a udržuje.KRÁSNY DIZAJN : Sofistikovaný, kvalitný vzhľad.Jeho zrkadlový povrch ponúka leštené, profesionálne dotyk, ideálny pre formálne a každodenné použitie.Luxusné dobré jedlo skúsenosti.Udržať svoju rodinu a zdravé.Elegantné a sofistikované na vašom stole.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.