• Nové
TangoLL Varenie Klieští a Stierky 2 v 1 v Kuchyni Pomoci & BBQ Gadget, Non-Stick, Odolné voči Teplu, Kvality 430# Nerezovej Ocele, Rám, potravinársky Silikón a umývateľné v Umývačke riadu (12 palcov, zelená)

TangoLL Varenie Klieští a Stierky 2 v 1 v Kuchyni Pomoci & BBQ Gadget, Non-Stick, Odolné voči Teplu, Kvality 430 Nerezovej

Hodnotenie produktu:
€ 9.41

Suma
Skladom

2-v-1 Špachtľa & Kliešte - Kombinuje flip špachtľou a squeeze klieští.Pridať tento víťaz do vášho nákupného košíka teraz.Flip, Kolísky, Chytiť, ALEBO Lopatka s Jedným Riadu!Multi-účel Klieští umožňuje varenie a servírovanie vaše obľúbené potraviny jednoduchšie!.Flip Palacinky potom Lopatka & Slúžiť Vajcia, Lopatka & Fill Tacos, Flip Delikátne Ryby, Chyť & Slúžiť Špargľou a Oveľa Viac!.Non-stick, žiaruvzdorné, Komerčné Kuchyne Kvality, Nerez Rám s Silikónový Držiak v Umývačke.Zahŕňa : 1 x 12" Varenie Klieští.Veľkosť : 12 cm | Farba : Zelená.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.