• Nové
Jedlo Klieští zliatiny Zinku Varenie Klipy Zlaté Nožnice Tvar formou Bufetu, Svorky S Vynikajúcou Vzor Praktické Kuchynské Doplnky Viacúčelový Slúžiace Klip na Šalát, Pečivo Grilovanie (Guľaté hlavy)

Jedlo Klieští zliatiny Zinku Varenie Klipy Zlaté Nožnice Tvar formou Bufetu, Svorky S Vynikajúcou Vzor Praktické Kuchynské

Hodnotenie produktu:
€ 4.83

Suma
Skladom

【Zliatiny zinku] vyzýva :Toto jedlo tong je vyrobené z vysoko kvalitnej zliatiny zinku liatie, ktorý je bezpečný materiál, môžete priamo kontaktovať s potravinami, a má výhody nie je ľahké hrdze, nie je ľahké nedeformujte, silný a odolný. 【Nožnice Tvar] vyzýva :Tejto zliatiny zinku potravín klip je navrhnutý v tvare nožnice, a krúžok na rukoväť je ľahko pochopiteľná.Existujú dva rôzne štýly, jeden s okrúhlym hlavu a jeden s ostrými hlavy, ktoré sú veľmi výhodné pre uchytenie potravín. 【Arabčina Retro Štýle] vyzýva :nožnice-tvarované potravín kliešte sú navrhnuté s vynikajúce vzory v arabčine retro štýle, ktoré vyzerajú ušľachtilý a elegantný, môžete aj vyzdobiť svoj kuchyňa a pridať kúzlo na váš jedálenský stôl. 【Multi-function] vyzýva :Toto nádherné nožnice-tvarované svorka je vhodné vyzdvihnúť jedlo, a ľahko sa čistí.Jedlo kliešte môžu byť použité na svorku chlieb, šalát, pečivo, sušienky a grilované potraviny.To je veľmi praktické a univerzálne potraviny svorku. 【Široko používané] vyzýva :Toto nádherné arabčina retro štýl potravín klip je veľmi vhodný pre domáce kuchyne, narodeninové oslavy, bufety, lahôdky a iné miesta.Veľkosť tohto praktické kuchynské doplnky je cca 22*4.6*6.2 cm / 8.7*1.8*2.4 v.Tento produkt je cast s zliatiny zinku a má dobrý vzhľad a vynikajúce tvar.Toto jedlo tong môže byť použitý ako multifunkčný nástroj pre chlieb klipy, potraviny klipy, a tortu klipy.Tento produkt je v arabčine, vintage štýl a vyzerá, ušľachtilé a v pohode.Jedlo použitý na tento výrobok je pohodlné a hygienické a ľahko sa čistí.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.