• Nové
Surefect - Kuchyňa Hrať Set s Príslušenstvom - Mini Set Kuchyne s Realistické Svetlo, Zvuk Para - Simulácia- Krytý Hry Kuchyni Varenie Playset s Odvod Vody - Hračky pre Batoľatá Deti a Dievčatá

Surefect - Kuchyňa Hrať Set s Príslušenstvom - Mini Set Kuchyne s Realistické Svetlo, Zvuk Para - Simulácia- Krytý

Hodnotenie produktu:
€ 30.80

Suma
Skladom

Kuchyňa Hrať Set Pre Deti : To je kuchyňa hračka playset pre batoľatá, deti, mladí chlapci a dievčatá, ktoré poskytuje realistický pocit z kuchyne nastavenie.Dodáva sa s niekoľkými príslušenstvo.Robiť veci viac a viac zábavy, kuchyňa hračka nastaviť prichádza s zväzok darčeková sada, vrátane real-hľadá kuchyňa položky.Realistické Kuchynský Set Pre Batoľatá & Dievčatá : Kidchen je reálny kuchyňa súbor 63 X45.5 X22 cm veľkosť, pre deti,batoľatá a malé dievčatá.Obsahuje realistické kachle, odvod vody, menu, stravovanie, spolu s hračka, zelenina, ovocie, náradie, a niekoľko ďalších kuchynské príslušenstvo na hranie.Mini Set Kuchyne S Príslušenstvom : S 42 kuchynské doplnky v cene, to je zábavná hra, ktorá napodobňuje skutočný život v kuchyni.To je kuchyňa súbor, ktorý obsahuje všetky kuchynské predmety, ako v reálnom živote nastavenia, takže make-myslíte, že hry deti o to viac zábavy.Krytý Hry a Interaktívne Hrať Súbor : je To zábavné krytý hra, ktorá umožní, aby sa deti obsadené a baví.Podporuje rodič-dieťa interakcie, pomáha deti v identifikácii ovocia a zeleniny, podporuje kmeňových budovy, zlepšuje duševné schopnosti a oveľa viac.Menu Board, Odvod Vody & Zväzok Darčeková Sada : zahŕňa vlastnoručný menu správnej rady, kde sa deti a rodičia môžu písať správy a pridať zábavné prvky, ktoré ich make-myslíte, že hry.Kidchen kuchyňa nastaviť prichádza s zväzok darčeková sada, ktorá obsahuje množstvo realistických set kuchyne hračky pridať zábava a vaše deti si všetko viac. 1. Kidchen je reálny kuchyňa súbor 63 X45.5 X22 cm veľkosť, pre deti, batoľatá a mladé dievčatá. 2. To napodobňuje skutočný život kuchyňa - Realistické zvukové a svetelné efekty, simulované postrekovačov, pece, výlevky, kuchynský riad, ovocie, zelenina, a iné kuchynské doplnky. 3. Túto hru je možné hrať s rodinou.Podporuje rodič-dieťa interakcie, pomáha deti v identifikácii ovocia a zeleniny, podporuje kmeňových budovy, zlepšuje duševné schopnosti a učiť sa.Rozmery : 63 X45.5 X22 cm.Vek : 6 mesiacov a viac.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.