• Nové
Sither 10 Ks Gold Koleno Krúžky, Sada pre Ženy-Hada Stohovanie Krúžky České Krúžky pre Dospievajúce Dievčatá Ročník Spoločného Uzla Krúžok Sady pre Dar (gold)

Sither 10 Ks Gold Koleno Krúžky, Sada pre Ženy-Hada Stohovanie Krúžky České Krúžky pre Dospievajúce Dievčatá Ročník

Hodnotenie produktu:
€ 3.11

Suma
Skladom

✔ 【 Stohovanie Krúžky] vyzýva S 10 rôznych štýlov prstene,môžete mať 10 krúžky a noste ich spolu alebo jednotlivo !. ✔ 【 Približnú veľkosť] vyzýva Veľkosti : 6.5,Size7,Size8.Vhodné pre bežné veľkosti.Ako obrázok zobrazuje,Vhodný pre väčšinu žien a dievčat. ✔ 【 Kvalitné] vyzýva silnej zliatiny robí šperky ťažké prelomiť a spadne !. ✔ 【 Dať Darček] vyzýva Ideálny Darček pre ženy,dievčatá,teens,dcéra,priateľka,manželka,priatelia, sami na Halloween,Narodeniny,Vianoce,Valentín,Promócie,Veľkonočné sviatky,Výročia atď!. ✔ 【 Objavovať Ďalšie Krúžky] vyzýva Vyhľadať) alebo Kliknite na modré Cathercing surfovať celý náš katalóg zaradenia do zoznamu o ďalšie skvelé Prsteňov a Šperkov !. ✿O NÁS✿ ♥ Ponúkame Krásne, Elegantné a Čaro príslušenstvo pre Krásne Elegantné a Šarm Dámy ♥ ✿ČEREŠNIČKOU NA TORTE NA VAŠOM VZHĽAD✿ ✿VRÁTENIE✿ 1.Ak nie ste spokojní po obdržaní tovaru,prosím, kontaktujte nás čo najskôr.Som vám uspokojivá liečba po pochopenie situácie.Ak bol výrobok poškodený v dôsledku prepravy problémy,alebo nie ste spokojný s produktom, prosím napíšte nám,I vám vrátime okamžite.Ak výrobok je vážne poškodená, ani nie je potrebné sa vrátiť, môžeme vrátenie peňazí je priamo pre vás! 2. Ak sa vám nepáči, ako sa výrobku po ich obdržaní, môžete ho vrátiť v originálnom balení.Prijímame len nevyužité, žiadne problémy s kvalitou, úplne nové produkty s menovkami. ✿ÚDRŽBA✿ 1.Prosím skúste sa nechať príslušenstvo s vodou alkalicky alkohol a iné žieravé kvapaliny. 2.Prosím, uistite sa, že vzlietnuť príslušenstvo predtým, ako ísť do postele v noci, prosím dajte príslušenstvo v uzavretom obale. 3.Prsteň veľkosť je stanovená.Ak nemôžete dať si prst na to, prosím nenúťte ho, aby sa zabránilo zranenie.Našou víziou je poskytovať krásne šperky pre každého! ♬DÚFAM, ŽE SA VÁM PÁČI MÔJ OBCHOD♬.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.