• Nové
Mäkké a Žuvacie Morská Soľ Karamel - Krásne Co. 6 oz. Taška - staromódny Štýl, Autentické Karamelové Cukríky - Non-GMO, Sója & HFC - Free, bezlepková a Kóšer!

Mäkké a Žuvacie Morská Soľ Karamel - Krásne Co. 6 oz. Taška - staromódny Štýl, Autentické Karamelové Cukríky - Non-GMO,

Hodnotenie produktu:
€ 19.81

Suma
Skladom

????????????VEDOME VYTVORENÝ - 100% produktov sme sa vytvoriť tu na Krásne sú vyrobené s svoje zdravie na pamäti, že je dôvod, prečo naše chutné Morská Soľ Karamel sú úplne bezlepková, RBST-ZADARMO NON-GMO a NIKDY nebude obsahovať všetky Vysoko Fruktózový Kukuričný Sirup ALEBO Sója.Naše Karamel sú VŠETKY certifikované príliš KÓŠER!. ????????????RODINA TESTOVANÉ, RODINNÉ SCHVÁLENÉ - vieme, že každý, kto miluje sladké liečiť sem a tam, že je dôvod, prečo môžete byť istí v tom, že poskytuje svojim blízkym tieto all-prírodné sezónne karamel.Hoci nie každý číta štítky, budeme voliť s naše chuťové poháriky a tieto sú pravda víťaz!. ????????????PERFEKTNÉ SPRACOVANIE - dieťa v nás všetkých MILUJE sladkosti, takže keď príde na Trik-alebo-Liečenie candy vedier, alebo Vianočný Stromček, darčeky, náš bezlepková, NON-GMO Sezónne Karamel určite nebude sklamať!Nehanbite sa, dar nich niektoré úžasné cukríky v tejto sezóne, ZARUČENÉ, že ho budú milovať..a vy!. ???????????? 100% ZÁRUKA SPOKOJNOSTI - Absolútne MILUJÚ naše Karamel dokonca viac, než sme radi, čo je, alebo čo dostanete vaše peniaze späť bez otázok!.Veľkosť : 6 Uncu (Pack 1).

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.