• Nové
Pán Lúče MB392, 400 Lumen Verzia, Vodotesný Bezdrôtový Batérie Powered Ultra Jasné Led Reflektor s Pohybovým Senzorom, 2-Pack, Hnedá

Pán Lúče MB392, 400 Lumen Verzia, Vodotesný Bezdrôtový Batérie Powered Ultra Jasné Led Reflektor s Pohybovým Senzorom,

Hodnotenie produktu:
€ 18.75

Suma
Skladom

Zašleme vám e-darčekové karty na nákup cene zahrnuté produktu.V niektorých prípadoch sme sa vymeniť alebo opraviť.Ultra jasné LED diódy s minimálnou spotrebou energie, 400 lúmenov.Jeden z najjasnejších bezdrôtový reflektory na trh vrátane solar.MB392 je dva (2) jednotiek nového 400-lumen MB390 pozornosti.Pohybový senzor zapne LED reflektor zapnutie a vypnutie automaticky, čo vám dáva jasné svetlo všade tam, kde ho potrebujete.Perfektné vonkajšie Osvetlenie v každom klímy.Tento duálny LED reflektor funkcie vodotesný dizajn pre dlhú životnosť a spoľahlivú funkciu.Jednoduchá bezdrôtová inštalácia v priebehu niekoľkých minút, bez musieť najať elektrikár.Montáž kovania v cene.Každý LED svetlo poskytuje 400 metrov štvorcových pokrytie, batérie prevádzkované štyri D-Cell batérie (nie sú súčasťou).

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.