• Nové
Vzduch Fryer Rúra, Hriankovač, 6 Litrov Kapacita Hot Airfryer Oil-free Riadu s 10 Preset + Manuálny Režim, LED Dotykové Obrazovky, Košík s Receptu, Návodu ,1700-Watt (Strieborný)

Vzduch Fryer Rúra, Hriankovač, 6 Litrov Kapacita Hot Airfryer Oil-free Riadu s 10 Preset + Manuálny Režim, LED Dotykové

Hodnotenie produktu:
€ 23.10

Suma
Skladom

✔[Zdravé a oil-free] Vďaka 360° obehu horúceho vzduchu systému, môžeme piecť potraviny rýchlo a rovnomerne.V porovnaní s tradičnou rúrou, môže znížiť olej až o 80%.To je základný produkt pre zdravý život. ✔[Multi-funkčný displej] Štýlový a ľahko-to-použitie multi-funkčný displej s 6 jednej potravín varenie presets (mrazené hranolky/domáce hranolky/dolné časti stehien/kuracie/ryby/steak) a funkcie predohrev, ohrievaním, v teple a odmrazovania .Môžeme vyberte prednastavené voľby z menu tlačidlo štart s jedným kliknutím, alebo nastavte teplotu a čas podľa osobných recepty. ✔[Bezpečné, pohodlné a čisté] vzduchu fryer má prevencie nehôd funkciu.Ak ste náhodou otvoriť vzduchu fryer, môže automaticky zastaviť varenie na zaistenie vašej bezpečnosti.Vnútorný hrniec vzduchu fryer sa môže bezpečne používať v umývačke riadu, takže môžete znížiť svoj čas v kuchyni a tráviť viac času s rodinou. ✔[Zdravé a oil-free] Vďaka 360° obehu horúceho vzduchu systému, môžeme piecť potraviny rýchlo a rovnomerne.V porovnaní s tradičnou rúrou, môže znížiť olej až o 80%.To je základný produkt pre zdravý život. ✔[Záruka a recepty] Poskytujú návody a recepty postupne variť chutné jedlá pre členov rodiny.Ak je to potrebné, poskytneme na jeden rok záruka a dokonalé riešenia.Farba : Strieborná.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.