• Nové
Deco Kuchár XL 14.5 Pohár 3.7 QT Digitálne Vzduchu Fryer Sporák so 7 Smart Programov, LED Dotykový Displej, Olej-Menej Non-Stick Potiahnuté Kôš, Časovač Počítadlo Top, Zdravá Kuchyňa v Bezpečí Vyprážanie Stanice s Variť Knihy

Deco Kuchár XL 14.5 Pohár 3.7 QT Digitálne Vzduchu Fryer Sporák so 7 Smart Programov, LED Dotykový Displej, Olej-Menej

Hodnotenie produktu:
€ 22.05

Suma
Skladom

Na Deco Kuchár - Sme Urobiť Chutné a s našimi 3.7 QT QT Digitálne Airfryer môžete taky!.Naše Deco Kuchár Digitálne Vzduchu Fryer vám, chrumkavé a chutné vyprážané reštaurácia kvality potravín, ktoré chcete, a to až o 80% menej kalórií!Pomocou rýchleho vzduchu, technológie, obehu super ohriateho vzduchu obklopuje vaše jedlo, varenie rýchlo a rovnomerne.Olej nie je potrebné, čo znamená, môžete získať zdravšie potraviny a menej zvyšky vyprážané vône, ktoré môžete vyplniť váš domov.Vytvára ideálne zlaté chrumkavú textúru použitím len pol lyžice oleja.Neuspokojte sa s mokrý mikrovlnná výsledky, alebo čakať, až pred tepla rúry.Riziko pre olej drmolit je eliminovaný a čistenie je jednoduché vďaka non-stick povlak, vytvárajúc ideálny všade okolo, energeticky účinné a bezpečné kuchyne spotrebičmi, aby vám zdravé a chutné jedlá.Digitálny Smart Nastavenia LCD Dotykový Displej So 7 Inteligentné Programy One-Touch Prevádzky.Jednoducho stlačte a vyberte režim s tlačidlom štart varenie hranolky, mäso, cibuľové krúžky, ryby, krevety, kuracie mäso, atď. 30 Minútový Časovač s Vstavaný Alarm, Indikátor Non-Stick Potiahnuté Odnímateľné Vonkajšie (3.7 QT) Hrniec a Vnútorné (2.7 QT) Bank Pre 2 v 1 Kapacita Možnosti Cool Touch Bývanie chráni pred popálením Rozmery : 11.6 x 11.6 x 12.6 v (predstavovala 29,5 x 29,5 x 32 cm) Hmotnosť : 8 kg Napájanie : 120 V/1300 W Teplota : 180°~400° F. Rýchle Horúci Vzduch Obehu Technológia Zabezpečuje, Že Všetko Je Varené Rovnomerne A Rýchlo.Vytvára Ideálne Zlaté Chrumkavú Textúru Použitím Len Pol Lyžice Oleja.Až 80% Menej Tuku A Oleja Ako Tradičné Vyprážanie.Digitálny Smart Nastavenia LCD Dotykový Displej, 7 Inteligentné Programy.One-Touch Prevádzky.Jednoducho stlačte a vyberte režim s tlačidlom štart varenie Hranolky, Mäso, Cibuľové Krúžky, Ryby, Krevety, Kuracie mäso, Atď. 30 Minútový Časovač s Vstavaný Alarm Indikátor.Non-Stick Potiahnuté Odnímateľné Vonkajšie (3.7 QT) Hrniec a Vnútorné (2.7 QT) Bank Pre 2 v 1 Kapacita Voľby.Rozmery : 11.6 x 11.6 x 12.6 v (predstavovala 29,5 x 29,5 x 32 cm).Hmotnosť : 8 kg.Napájanie : 120 V/1300 W.Teplota : 180°~400° F. Kapacita : Odnímateľné Vonkajšie Hrniec 3.7 QT Vnútorné Hrniec 2.7 QT Pre 2 v 1 Kapacita Voľby.Užite si Rýchlejšie, Zdravšie a Pohodlnejšie, Vyprážané jedlá spokojnosť priamo v pohodlí vašej kuchyne.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.