• Nové
Zielony autosedačky plnivo Rozdiel Organizátor,2 Pack Bling Auto Organizátor a Skladovanie Medzi Predné Sedadlá, Auto Konzoly s Držiaku, auto Doplnky pre Ženy, Ovládače, Interiéru Vozidla Essentials

Zielony autosedačky plnivo Rozdiel Organizátor,2 Pack Bling Auto Organizátor a Skladovanie Medzi Predné Sedadlá, Auto

Hodnotenie produktu:
€ 9.10

Suma
Skladom

【UDRŽAŤ VECI OD PÁDU] vyzýva auto sedadlom úložný box môže byť využívané efektívne, ak nechcete, aby vaše telefóny, masky, kľúče, nápoje, slnečné okuliare a iné drobné predmety z pád do priepasti sedadla a chrániť bezpečnosť jazdy.Na opierku hlavy HÁČIKY DARČEK tiež vám môže pomôcť usporiadať svoje tašky v aute. 【BLING BLING automobiloch] vyzýva Tieto kamienkami lesk ako diamanty,svietiace pod slniečko, si Bling Bling automobiloch.Lesklé diamanty, aby sa auto seat medzera organizátor živšie, výrazne sa zvyšuje bohatstvo a krásu interiéru vozidla. 【What YOU GET] vyzýva : 2 balíčky bling crystal auto gap výplň organizátor pre ženy, dievčatá : 4 x opierky hlavy háčiky .Ideálny darček voľbou pre ženy, dievčatá. 【VEĽMI JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA] vyzýva : stačí vložiť ho medzi stredovej konzoly a sídlo a bude užitočný,má dvoch strán velcro pásky , Len peel & stick ak chcete použiť,a potom môžete mať to na mieste vyhnúť sa pádu, alebo list. 【UPOZORNENIE TIPY PRED NÁKUPOM] vyzýva - veľkosť našej sídlo medzera tmel je vhodný pre väčšinu áut,ale nie pre niekoľko jednotlivých modelov.Pre toto vozidlo seat medzera filler,dôrazne odporúčame, aby ste skontrolujte, či to vyhovuje vášmu modelu auta s odkazom na náš obrázky a popisy na tejto stránke.Bling bling autosedačky plnivo rozdiel organizátor môže uložiť takmer všetky svoje výrobky, ako sú fľaše, mobil,peňaženka,cigariet,kľúče,mince,kreditné karty,perá,okuliare,atď.Master auto úložný box zdobené Kryštálmi, aby luxusné dekoračné vplyv na vaše auto, siliver diamond, aby to spakly žiarivo za žiadne svetlo, ukazuje farebné diamond ray.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.