• Nové
Digitálny Kalendárny Deň Hodiny Extra Veľké Demencie Poruchou Zraku Strata Pamäti Hodiny s Dátumom Čas 12 Alarmy pre Seniorov Seniorov alzheimerova (8 palcový Biela)

Digitálny Kalendárny Deň Hodiny Extra Veľké Demencie Poruchou Zraku Strata Pamäti Hodiny s Dátumom Čas 12 Alarmy pre

Hodnotenie produktu:
€ 14.35

Suma
Skladom

★Veľké Jasné Zobrazenie deň dátum čas hodiny, adaptér, dĺžka kábla : cca 120 cm(44 palcov; Kalendár hodiny nie je batériové. ★12 Alarm Pripomienky Deň dátum čas hodiny zahŕňa 12 vlastné alarmy (pomôže pripomínať, aby ste urobili niečo dôležité, ako stretnutie, na klinike, jedlo) pre Seniorov trpiacich Demenciou Strata Pamäti Vízia Znížená Alzheimerovej vziať liek na čas. ★Auto-Stmievanie Funkcia - strata Pamäti hodiny auto zhasne na 7 : 00 POPOLUDNÍ (10cd/M2) a rozjasní na 7 : 00 AM (50cd/M2), digitálne deň hodiny sú užitočné, ak chcete ušetriť energiu a prospešné pre zrak znížená seniorov; Kalendár hodiny tiež môže byť voliteľne vypnuté/ zapnuté užívatelia ak sa vám páči. ★8 JAZYKOCH - Vízia znížená hodiny s 8 JAZYKY : angličtina, francúzština, nemčina, taliančina, holandčina, španielčina, poľština, švédčina a taliančina. ★Ideálny Darček & Photo Frame - Slová Demencie, Strata Pamäti Vízia Znížená nie sú vytlačené na senior hodiny.Lieky pripomienka hodiny hodiny je skvelý darček pre tých, špeciálne blízkych a seniorov, najmä Babička & Děda.Digitálny kalendár hodiny je vhodný aj pre starších starostlivosť, domov pre bývanie a dekorácie ako lieky pripomienka hodiny s foto rámček funkcie.Farba : 8 Palec Biela.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.