• Nové
Rustark 160Pcs 2 Palcový Plastové Hlavy Bezpečnostný Pin Premium Veľký zatvárací Špendlík pre Dieťa Látkové Plienky Kolíky (8 Farieb)

Rustark 160Pcs 2 Palcový Plastové Hlavy Bezpečnostný Pin Premium Veľký zatvárací Špendlík pre Dieťa Látkové Plienky

Hodnotenie produktu:
€ 5.24

Suma
Skladom

➤160-Kus Plienky Kolíky Set-zobrazí sa Vám sortiment súprava detská bezpečnosť pin obsahuje 8 rôznych farbách : ①red ②yellow ③pink ④white ⑤blue ⑥purple ⑦green ⑧black.Základný balík na podporu svojho remesla projekty, šperky robiť, alebo oblečenie, šitie!. ➤Robustný, Krásny & Odolný- - - Tieto plastové hlavy bezpečnostný pin sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s vynikajúcimi hrdze odolná a ohybu-odolné vlastnosti.Sú ideálne na použitie v mnohých príležitostiach, pre domácnosť, osobná, alebo umelecké použitie.Veľmi robustný a ľahký. ➤Poskytujú Vynikajúcu Bezpečnosť - - - - - - - Tieto plienky kolíky s veľké a hrubé plastové spony, aby sa dali jednoducho na pokrytie ostré ihly, štúdia dosť na to, aby kolíky zamknuté, tak, udržať vás a vaše deti v bezpečí. ➤Musí Mať Pre DIY Projekty-Všetky 160pcs dieťa kolíkmi sme poskytli majú najčastejšie používané veľkosť : 2"x0.5"(L. x W.).Zadarmo šikovný úložný prípade je súčasťou, dobre-organizovaný, vhodný na obchod v súpravy nástrojov alebo skrinky.Jednoduché a pohodlné pre každodenné použitie. ➤Kolíkmi Pre Diapering A Viac - a to nielen skvelé pre diapering, ale súbor dekoratívne bezpečnostné kolíky môže byť tiež použitý pre plavidlá, projekty, usporiadanie a triedenie prešívanie projektu, práčovňa, šperky robiť a oveľa viac. ★ Rustark 160 Pcs 2 Palcový Plastové Hlavy Bezpečnostný Pin Premium Veľký zatvárací Špendlík pre Dieťa Látkové Plienky Kolíky ✅PREČO si VYBRAŤ NÁS? ●1. Ideálny pre domácnosť, osobná, v triede, alebo umelecké použitie, toto balenie kolíkmi s ostré ihly ľahko prerazí rôzne materiály, ako sú textílie, tkaniny, bielizeň ect. ●2. Používať bezpečnostné kolíky na podporu svojho remesla projekty, šperky robiť, alebo oblečenie, šitie a viac!Sú nevyhnutné nástroje pre každodenné použitie. ●3. Tieto dekoratívne plienky kolíky prísť v 8 žiarivých farieb, ktoré je možné jednoducho zabezpečiť, zorganizovať a usporiadať rôzne položky. ●4. Vyrobené z nerezovej ocele s vynikajúcimi hrdze odolná a ohybu-odolné vlastnosti.Veľké plastové hlavy môže chrániť váš prst z toho, že je zranený, udržať vás a vaše deti v bezpečí. ✅Špecifikácie : ✓ Farba : ①red ②yellow ③pink ④white ⑤blue ⑥purple ⑦green ⑧black ✓ Materiál : plast, nerez ✓ Veľkosť : 2"x0.5"(L x W) pozri druhý obrázok pre viac veľkosť informácií. ✅Package zahrnuté : 20 x červené plastové hlavy bezpečnostný pin 20 x žlté plastové hlavy bezpečnostný pin 20 x ružové plastové hlavy bezpečnostný pin 20 x biele plastové hlavy bezpečnostný pin 20 x modrý plast hlavy bezpečnostný pin 20 x fialová plastové hlavy bezpečnostný pin 20 x zelené plastové hlavy bezpečnostný pin 20 x čierne plastové hlavy bezpečnostný pin Spolu 160 Pcs ✅Teplé Tipy : Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak nie ste spokojní s nákupom, alebo máte akúkoľvek otázku.

Deklarované charakteristiky

Productos relacionados

Upozornenia

Zadajte svoj e-mail, chcete sa prihlásiť na odber a dostávať najlepšie ponuky a možnosti z nášho obchodu. Nikdy neposielame spam. Najlepšie ceny a skvelý výber zaručený.